Меню

Стільниці з штучного каменю

   Мабуть ніхто не буде сперечатись з тим, що головною прикрасою кухні цілком виправдано можна вважати меблеві модулі, при цьому найбільше навантаження зазвичай припадає на кухонну стільницю.

    Обираючи тип і матеріал для кухонної стільниці, важливо враховувати не лише її зовнішній вигляд, але й якість матеріалу, з якого вона виготовлена, оскільки саме від нього залежить надійність та термін експлуатації усієї меблевої конструкції.

Особливості стільниці з штучного каменю

    Сучасна стільниця для кухні представляє собою монолітну або з’єднану з кількох частин плиту, закріплену на кухонних модулях. Товщина стільниці з штучного каменю може бути дуже різноманітною – від 2-х до 7-ми сантиметрів, хоча зазвичай її товщина становить від 4-ьох до 6-ти сантиметрів. Ширина кухонної стільниці залежить, як правило, від глибини кухонних тумб. Хоча інколи замовляють більш широкі стільниці, щоб вони виступали над фасадами кухонних модулів.

    Сьогодні стільниця для кухні з штучного каменю набула надзвичайно широкої популярності. Такі стільниці дуже оригінальні, надійні, екологічно безпечні та вишукані. Окрім цього, вартість стільниці з штучного каменю суттєво нижча, ніж вартість такої ж стільниці з натурального каменю.

    Особливим попитом сьогодні користуються два композитні матеріали для кухонних стільниць: акриловий камінь та агломерат. Ці матеріали представляють собою композитні суміші, котрі складаються з наповнювача, тобто мінеральної чи кам’яної крихти та спеціальних смол.

Акрилова стільниця для кухні

    Вперше акриловий камінь почали використовувати вже в 60-их роках 20 століття. Проте з сучасним акриловим агломератом тодішній акриловий камінь не має практично нічого спільного.

Сьогодні існує багато типів акрилового каменю, проте головне не назва, а склад. Якщо композитний камінь складається з мінерального наповнювача та акрилової смоли, то утворений матеріал називається штучним акриловим каменем.

    Завдяки сучасним технологіям, на сьогоднішній день, якісний та надміцний акриловий камінь для стільниць пропонує безліч виробників. Завдяки чому вартість акрилового каменя протягом останнього часу дещо знизилась.

Стільниця для кухні з агломерату

    Штучний акриловий камінь для кухонних стільниць та підвіконь має у своєму складі менше наповнювача, ніж агломерат. На відміну від акрилового каменю, в процесі виробництва агломерату використовуються поліефірні смоли. Основним компонентом акрилового каменю є мінеральний наповнювач у співвідношенні 60-70%. У складі агломерату міститься більше, ніж 90% крихти або цільних кусочків природного каменю, зокрема мармуру, кварциту та граніту. Саме кварцовий агломерат найчастіше використовують у процесі виготовлення кухонних стільниць.

    Загалом можна сказати, що акриловий композит – це імітація природного каменю, а кварцовий агломерат – це прямий родич натурального каменю.

Якісні стільниці з штучного каменю

    Кухонні стільниці з штучного каменю володіють рядом переваг:

  • стільниця для кухні з акрилу дозволяє дизайнеру використати метод безшовної технології та виготовити меблеві модулі будь-якої складності;
  • акриловий композит значно міцніший від натурального каменю, котрий зазвичай використовують під час виготовлення стільниць;
  • акриловий камінь не втягує вологу та барвники, не містить пор і заглибин, а тому захищений від розмноження бактерій та грибків;
  • якісні стільниці з штучного каменю не потребують особливого догляду, вони легко миються звичайною губкою з мильним розчином;
  • акрилова стільниця для кухні підлягає швидкому та легкому ремонту, шліфуванню і реставрації.

    Компанія Арія-Україна пропонує широкий вибір надійних кухонних стільниць з акрилового каменю, різних кольорів та відтінків, які зможуть вишукано доповнити інтер’єр кухні у будь-якому стилі.