Меню

Підвіконня

    Вперше завітавши до когось на гостину, ми автоматично звертаємо увагу на вікна помешкання та вигляд з них, а тому дуже важливою частиною вікна, цілком виправдано, можна вважати міцне, зручне та привабливе зовні підвіконня.

Сучасні надійні підвіконники сприяють затишній атмосфері в домі. Окрім цього, в невеликій квартирі підвіконня виконує важливу функціональну роль, оскільки може виконувати функцію столика, дитячого куточку, підставки для квітів чи книг. Завдяки стильному дизайну та високоякісним матеріалам внутрішні підвіконники стають чудовим практичним доповненням інтер’єру приміщення.

Якісні та надійні підвіконники

    Як технічний елемент віконної системи, підвіконня перешкоджає проникненню холодного повітря в приміщення зовні та пропусканню тепла зсередини. Якісні внутрішні та зовнішні підвіконники збільшують товщину повітряного прошарку біля вікна і прилеглої до нього ділянки стіни, запобігаючи витоку нагрітого повітря назовні.

    Сучасні внутрішні підвіконники виготовляють з різноманітних матеріалів: деревини, пластику, натурального чи штучного каменю, полівінілхлориду, алюмінію тощо. МДФ і ДСП – одні з найпопулярніших матеріалів, котрі цілком доступні за вартістю та не вимагають особливого догляду. Надійні внутрішні підвіконники, виготовлені з МДФ або ДСП, покривають ламінатом і спеціальними водостійкими речовинами. Таке підвіконня характеризується стійкістю до механічних пошкоджень та сонячного випромінювання, а також має привабливий зовнішній вигляд.

Сучасні підвіконня з штучного каменю

    Привабливі та охайні зовнішні підвіконники становлять важливу частину екстер’єру приміщення та свідчать про смак власників житла. Одне з найважливіших завдань таких підвіконників – захищати зовнішню сторону вікна від вітру та опадів, а також не допускати стікання потоків води по стіні будівлі.

    Штучний камінь не поступається натуральному не лише за естетичними, але й фізичними властивостями. Міцні сучасні підвіконня з штучного каменю володіють чудовими теплоізоляційними властивостями і стійкістю до вологості. Зовнішні підвіконники, виготовлені з штучного каменю, легко піддаються ремонту та надзвичайно зручні в експлуатації. Крім того, вони не втрачають свого яскравого відтінку і не тьмяніють попри вплив сонячних променів та інших несприятливих факторів навколишнього середовища.

Недорогі доступні підвіконники

    Надійне підвіконня характеризується міцністю, стійкістю до дії хімічних речовин, подряпин та інших механічних пошкоджень. Від ретельного вибору підвіконня залежить не лише естетичний вигляд вікна, але й зручність у процесі використання та захист фасаду приміщення від руйнування.

    На нашому сайті Ви знайдете багато цікавих пропозицій сучасних, якісних, міцних підвіконників, котрі цілком доступні за ціною та здатні задовольнити навіть дуже вибагливих замовників.