Меню

 

На сьогодні існує широкий вибір меблів різного призначення. Обираючи меблі для стоматологічних кабінетів, варто враховувати кілька вагомих критеріїв: безпеку, надійність, зручність та гігієнічність меблевих елементів.

Особливу увагу слід звернути на міцність і стійкість меблевих конструкцій, котрі використовують у стоматологічних кабінетах, оскільки саме вони сприяють впевненій та спокійній роботі лікаря. На сайті компанії ARIASTONE представлені різноманітні меблеві предмети, що характеризуються високою якістю та сучасним дизайном.

Екологічно безпечні меблі для стоматологічних кабінетів

Обов’язкові атрибути стоматологічного кабінету – це крісло лікаря, пацієнта, а також спеціальний столик для медичних маніпуляцій. Ці меблеві елементи виготовляють із гіпоалергенних матеріалів, цілком безпечних для здоров’я людей. Окрім цього, крісла часто оснащують регуляторами висоти і механізмом для зміни положення секцій. Зручна форма лежака та підголівника стоматологічного крісла допомагає пацієнту зайняти зручне положення під час маніпуляцій.

Зазвичай у стоматологічних кабінетах використовують шафи, столики та полиці різноманітної форми і розмірів для зберігання інструментів, документів, а також одягу персоналу та відвідувачів. Всі меблі для стоматологічних кабінетів повинні відповідати високим нормам якості та затвердженим санітарно-гігієнічним стандартам.

Важливо, щоб усі елементи меблевого ансамблю були стійкими до будь-яких зовнішніх впливів. Зокрема, варто переконатися, що стільниці медичних столів і тумб стійкі до хімічної дії дезінфікуючих засобів, а також до механічних пошкоджень.

Спеціалісти компанії ARIASTONE розробляють ексклюзивні меблі для стоматологічних кабінетів з екологічно безпечних і надійних сучасних матеріалів.

Міцні та зручні меблі для стоматологічних кабінетів

Для забезпечення міцності та стійкості меблевих елементів медичного призначення використовують надійні металеві конструкції, які витримують достатньо велике навантаження, стійкі до тріщин, всихання, перепадів температури, а також вологості. Окрім цього, меблі для стоматологічних кабінетів можна додатково обладнати електронною панеллю, світильниками, бактерицидними лампами тощо.

Важливе значення для роботи лікаря мають спеціальні тумби і столики, призначені для зберігання інструментів та лікарських препаратів. Рухомі, маневрені моделі, які оснащені коліщатами, допомагають зручно організувати робочий простір і сприяють більш кваліфікованій та ефективній роботі спеціаліста.

Велика кількість полиць та ящиків дозволяє компактно розмістити всі необхідні предмети та швидко знаходити потрібні інструменти або медикаменти.

Залежно від профілю стоматологічного кабінету, спеціалісти обирають оптимальне співвідношення різних шаф, пересувних і фіксованих тумбочок, столиків, комодів тощо.

Недорогі та якісні меблі для сучасних стоматологічних кабінетів

На сайті компанії ARIASTONE представлені різні варіанти готових меблевих елементів для стоматологічних кабінетів. Окрім цього, клієнт може замовити індивідуальний проект меблевого ансамблю для кабінету стоматології.

Обирайте якісні, надійні та недорогі меблі для стоматологічних кабінетів разом з компанією ARIASTONE!