Меню

Меблі для салону краси

 

Відкриття салону краси – це яскрава та незабутня подія не лише у житті чарівних красунь, але й власників бізнесу, пов’язаного зі сферою краси. Перед відкриттям такого закладу, кожному власнику варто добре обміркувати безліч важливих речей, серед яких – меблі для салону краси.

Сучасні салони краси – це особливі місця, котрі вимагають особливого підходу у виборі і придбанні меблевих модулів. Стійки адміністраторів, вітрини, а особливо шафи для зберігання препаратів та інструментів повинні максимально відповідати усім гігієнічним вимогам. Вдало обрані меблі для салону краси допоможуть уникнути багатьох проблем та неприємностей, котрі так чи інакше можуть бути пов’язані з необдуманим придбанням меблевих модулів для сфери послуг.

Сучасні та якісні меблі для салону краси

Меблеві модулі, котрі зазвичай використовують у сфері надання послуг мають володіти певними технічними характеристиками. Приміром, сучасні меблі для салону краси повинні бути професійними, функціональними, ергономічними, екологічно безпечними та соціально адаптованими для будь-якого прошарку населення, враховуючи потреби осіб з обмеженими можливостями.

Сучасні ергономічні меблі для салону краси обов’язково створять відчуття комфорту і безпеки, а також допоможуть розслабитись та отримати задоволення протягом усього процесу надання послуг. Правильно підібрані меблі для салону краси володіють безпосереднім позитивним впливом на фізичне та психічне здоров’я відвідувачів цього салону.

Функціональні та професійні меблеві модулі для закладів сфери надання послуг

Купуючи меблі для салону краси подбайте про те, щоб вони були приємними і стильними не лише ззовні, але й мали практичне та функціональне призначення. Кожен меблевий елемент призначений для салону краси повинен володіти конкретними практичними і професійними функціями, що суттєво допоможе майстрам салону надавати своїм клієнтам якісні послуги.

Покриття меблевих модулів виготовлених майстрами компанії ARIASTONE витримує високу вологість, перепади температури, легко миється і дезінфікуються без будь-якої шкоди для зовнішнього вигляду придбаних меблів. У приміщеннях, де використовують хімічно активні речовини, зокрема, фарби, антисептики, оксиди тощо, робочі поверхні повинні бути покриті спеціальними матеріалами з пластику, скла та полімерних сполук, що дозволить зберегти меблі для салону краси у відмінному стані протягом багатьох років.

На сайті компанії або у фірмовому магазині ARIASTONE Ви можете замовити професійні меблі для салону краси економ-, бізнес- або VIP-класу. Дизайнери і професійні майстри компанії ARIASTONE приділяють велику увагу не лише естетичному оформленню меблевих модулів, але й дбають про те, щоб придбані меблі для салону краси відповідали усім санітарно-гігієнічним висновкам, були надійними, довговічними та ремонтопридатними.