Меню

Меблі для кафе

 

Для успішного розвитку ресторанного та готельного бізнесу важливо врахувати безліч дрібних деталей, серед яких проектування та вибір меблевих модулів.

Сучасні дизайнерські меблі для кафе

Основна функція кожного меблевого елемента, присутнього в кафе, барі чи ресторані – залучення якомога більшої кількості клієнтів. Стильні та якісні дизайнерські меблі для кафе створять у ресторані чи барі атмосферу респектабельного комфорту і домашнього затишку.

Стилістика меблевих модулів для закладів громадського харчування повинна спонукати відвідувачів до відпочинку, розслаблення та покращення апетиту. До того ж, постійно зростаюча конкуренція у сфері обслуговування, стимулює власників сфери надання послуг замовляти конкурентоздатний індивідуальний дизайн у проектуванні меблевих модулів для кафе, барів і ресторанів.

Як правильно обрати меблі для кафе?

Інтер’єрні особливості барів і кафе можуть бути дуже різноманітними, починаючи від традиційної класики до хромованих елементів у стилі хай-тек та виробів з ротангу.

Натуральне дерево і ротанг, як екологічно-чисті матеріали, нададуть Вашому кафе чи ресторану в очах відвідувачів високий елітний статус, а також підкреслять турботу власника закладу про здоров’я своїх клієнтів.

У випадку, якщо ресторан, бар чи кафе відвідує значна кількість гостей, меблі для кафе повинні бути розраховані на постійні навантаження та виготовлені з надійного і якісного матеріалу. Окрім естетичних і дизайнерських рішень, меблі для кафе повинні бути функціонально зручними та ергономічними. У маленьких барах і кафе рекомендовано використовувати спеціалізовані компактні меблеві елементи, котрі органічно доповнять та розширять, так необхідний, у невеликих приміщеннях функціонал.

Крісла та м’які меблі для кафе

Сучасні ресторани і кафе – це не лише заклади громадського харчування, сьогодні тут вирішують безліч ділових справ, освідчуються у коханні та просто відпочивають. Саме тому крісла і м’які меблі для кафе повинні стати достойним, елегантним та доречним доповненням до обраного стилю і дизайну всього приміщення загалом.

Щоб досягнути поставленої мети, найкраще надати перевагу кріслам з підлокітниками, високим барним стільцям або ж м’яким кріслам з текстильною чи шкіряною оббивкою.

Посадкові крісла у кафе чи ресторані призначені допомогти відвідувачам розслабитись та провести там якомога більше часу, що у свою чергу суттєво збільшить дохід власників цих закладів.

Сучасні меблі для кафе від компанії ARIASTONE

Незалежно від того, який стиль чи дизайн меблів Ви оберете, головне, щоб вони були зручними і компактними, зберегли якомога більше корисної площі та спонукали відвідувачів знову і знову повертатись у Ваше кафе, бар чи ресторан.