Меню

Cтільниці з кварцу

Стільниці з кварцу

Багато жінок не люблять поратися на кухні, вважаючи це заняття надто нудним. Проте, якщо Ваша кухня обладнана за останнім словом техніки, Ви проводитимете там безліч часу, з ентузіазмом готуючи смачні страви та приймаючи гостей.

Надзвичайно важливу роль у дизайні та інтер’єрі кухонь відіграють робочі поверхні, або стільниці з кварцу. Саме від їх якості залежить зовнішній вигляд кухонного гарнітуру та санітарно-гігієнічних умови у цьому приміщенні.

Чому більшість українських жінок сьогодні

обирають саме кварцові стільниці.

Сучасні, зручні та екологічно-безпечні стільниці з кварцу – оптимальне рішення для прихильників якісних матеріалів, які при цьому піклуються про неповторний дизайн свого приміщення. Високоякісний кварц – це штучний матеріал, створений за допомогою новітніх технологій, який не лише замінив натуральний камінь, але й має перед ним певні переваги.

Переваги стільниці з кварцу

Сучасні кварцові стільниці володіють цілим рядом переваг. Зокрема, кварцові стільниці, як і натуральний камінь, мають унікальний та неповторний власний малюнок, але при цьому вони значно дешевші та вважаються набагато зручнішими в експлуатації.

Усі ми добре знаємо, що таке кухня – тут і пара, і постійно підвищений рівень вологості, і ненавмисне розлитий сік або чай – стільниці з кварцу не бояться вологи. Стільниці з натуральних аналогів є живими, тобто володіють порами, а тому вони швидко насичуються брудом та зайвою вологою – цього ніколи не трапиться, якщо Ви оберете стільниці з кварцу.

Кухонна стільниця постійно піддається експлуатації – ми ріжемо свіжі фрукти та овочі , ставимо гарячий посуд на поверхню або залишаємо брудний посуд на кілька годин під час застілля. Все це призводить до забруднень та подряпин, саме тому кухонна стільниця часто виглядає тьмяною і зношеною, навіть у найдосвідченішої господині. Якісні кварцові стільниці стійкі до подряпин та інших непередбачуваних пошкоджень.

Сучасні стільниці з кварцу прості у догляді. Їх достатньо помити гарячою водою з будь-яким наявним миючим засобом. Якщо на стільницю, виготовлену з натурального матеріалу, випадково пролити лимонний сік або оцет, то необхідно якомога швидше витерти її, адже поверхня може бути пошкоджена кислотою. Стільниця з кварцу не боїться жодних хімічних чи біологічних розчинів, кислот та лугів.

Стильні і непередбачувані кварцові стільниці бувають різними за дизайном і кольором. Вибір кольорів необмежений – Ви зможете підібрати стільницю будь-якого забарвлення, оригінального сучасного відтінку та в тон Вашій оселі.

Двометрові кварцові стільниці зазвичай складають з кількох частин. Те саме відбувається, якщо кухня неправильної або надто оригінальної форми. З’єднати стільниці таким чином, щоб стик був міцним і непомітним, може лише досвідчений та висококваліфікований майстер.

Доступні за ціною

У своїй більшості стільниці з кварцу значно дешевші, ніж їхні аналоги з натуральних матеріалів. Проте, не варто розраховувати на те, що така стільниця обійдеться Вам надмірно дешево. Насправді, кварц – це надзвичайно надійний штучний матеріал, ціна якого залежить від якості складників та бренду компанії, котра продає його.

Де купити якісні кварцові стільниці

Сучасні стільниці з кварцу, які пропонує нашій компанії, відповідають усім санітарно-гігієнічним та естетичним вимогам сучасного ринку. Ми пропонуємо вигідне співвідношення ціни та якості.

На сайті aria-stone.com.ua представлено лише якісних вітчизняних та зарубіжних виробників кварцових виробів. Таким чином, Ви можете самостійно обрати стільниці з кварцу від компанії, яка має відповідну репутацію та багаторічний досвід виробництва, або ж зупинити свій вибір на продукції українського виробника – адже вітчизняна продукція обійдеться на 20-30% дешевше.

Оригінальні кварцові стільниці – це стильне та сучасне рішення, яке обирають люди з вишуканим смаком.