Меню

Барні стійки

    Сьогодні власники просторих помешкань дуже часто прагнуть відокремити столову зону та розмістити її подалі від місця приготування їжі. Інколи під робочу зону відводять окреме приміщення, розташоване поруч з кухнею. Сучасна барна стійка для кухні, розташована відразу неподалік від робочої зони, дозволяє швидко і зручно провести час протягом прийому їжі.

Ергономічні барні стійки для кухні дозволяють працьовитій господині, в процесі приготування їжі, робити маленькі паузи, щоб перепочити та випити філіжанку кави. Окрім цього, кухні з барними стійками володіють неперевершеним дизайном, який успішно використовують у сучасних інтер’єрних рішеннях. На сьогоднішній день існує декілька різних типів барних стійок, які використовують у квартирах, будинках, ресторанах та кафе.

Острівок – вишукана барна стійка для кухні

    Таке дизайнерське рішення розраховане на доволі просторе приміщення. На острівок, зазвичай, виносять плиту або мийку, а інколи і те, і інше одразу. Як правило, господиня підходить до острівка лише з боку робочої поверхні, а тому місце з другого боку часто використовують у якості барної стійки. Інколи барні стійки на кухні у вигляді острівка, проектують у двох рівнях, тоді вищий або нижчий рівень наділяють функцією барної стійки.

Невеликі кухні з барними стійками

    Для невеликого кухонного простору найкраще підійде барна стійка, котра розташована перпендикулярно до лінії кухонних меблів. Компактні барні стійки для кухні спроектовані буквами Г або П не завантажуватимуть незначний вільний простір громіздким обіднім столом.

Саме така барна стійка для кухні найбільш популярна серед вітчизняних покупців. Якщо дозволяє простір, барні стійки для кухні можна продовжити по довжині або під кутом, закріпивши її до несучої барної ніжки, яка кріпиться до підлоги або стелі. До несучої труби або кришки-карнизу, зазвичай, фіксують тримачі для бокалів, фруктовниці тощо.

Пристінна барна стійка для кухні

    Переважно це вузька довга стільниця, закріплена впритул до стіни, яка може мати одну або дві ніжки, або ж не мати їх взагалі. Вузькі барні стійки для кухні – це практичне рішення для дуже маленьких та вузьких кухонь.

Якому матеріалу надати перевагу?

    Найбільш популярним матеріалом з якого виготовляють кухні з барними стійками сьогодні вважається штучний камінь або акриловий агломерат.

    Зі штучного каменю можна виготовити не лише саму стільницю для барної стійки, але основу до неї. Окрім цього, штучний камінь володіє неймовірно широкою кольоровою гамою, що робить його надзвичайно популярним матеріалом.

    Акриловий агломерат дозволяє створювати вишукані барні стійки для кухні унікальної форми та конфігурації з гнутими, вигнутими і випуклими поверхнями.

    Усі поверхні з штучного каменю та акрилового агломерату надзвичайно практичні і екологічно безпечні.

Сучасні кухні з барними стійками

    Відсутність громіздкого стола на кухні доречно розвантажить простір та дозволить розмістити в ній необхідну побутову техніку та потрібну кількість меблевих кухонних модулів. Стильна барна стійка для кухні допоможе не лише отримаєте додаткову площу, але й подарує чудову можливість перекусити, попити чай з улюбленою подругою або ж посидіти у вечері зі своїм чоловіком у романтичній атмосфері.