Меню

 

Кухні в стилі модерн

Кухня – особливе приміщення у нашому домі. Адже на кухні ми готуємо їжу, приймаємо гостей та влаштовуємо романтичну вечерю з коханою людиною. На сьогоднішній день сучасні кухні Львів представлені дуже різними та неперевершеними дизайнерськими моделями.

Сучасні кухні у м. Львів в стилі модерн

Сьогодні існує безліч стилів сучасних кухонь. За статистикою українці найчастіше обирають модерн або хай-тек. Кожен з цих стилів має свої особливості. Ергономічні кухні в стилі модерн відрізняють п’ять основних ознак.

Плавність ліній. Стиль модерн нерозривно пов’язаний з природою. Лінії цього стилю суттєво відійшли від чітких геометричних контурів. Вони плавні і тягучі, як гілки дерев або стебла трави під ногами.

Приглушене освітлення. У стилі модерн, зазвичай, не використовують величезних світильників з великою кількістю ламп. Проте поширені світильники з кольорового або матового скла, яке розсіює спокійне освітлення притаманне кухні в стилі модерн.

Натуральні матеріали. В природі Ви ніколи не знайдете МДФ чи пластику, зате скрізь знаходиться натуральне дерево – саме цей матеріал найбільш властивий для стилю модерн.

Вітражі. Якщо Ви плануєте замовити сучасні кухні Львів в стилі модерн, приготуйтеся до великої кількості вітражів. Безліч скла, декорованого візерунками – це чи не основний елемент стилю модерн. Такі сучасні кухні Львів виглядатимуть розкішно і водночас дуже природно.

Наявність рослинних мотивів. Квіткові бутони, листя та прикраси з різнокольорового скла – саме такі елементи декору характерні для стилю модерн.

Звичайно, не усі перелічені елементи використовують у кожній моделі кухні, котра виготовлена у стилі модерн. Якщо ж природність модерну Вам не до смаку, обирайте штучну довершеність хай-теку!

Ергономічні та стильні кухні в стилі хай тек

На сьогодні кухні в стилі хай тек надзвичайно популярні. Для них теж характерні певні особливості. Цей стиль відрізняється чіткістю ліній і геометричних форм. Якщо Ви – прихильник кухні в стилі хай тек, приготуйтеся до великої кількості світла та яскравих відтінків меблевих елементів і стін.

Світильники та лампи у таких приміщеннях розташовують не лише під стелею або на стінах, підсвіченою також може бути навіть підлога. Окрім цього, для кухні в стилі хай тек характерні скло, металеві конструкції та пластик. Кухня в стилі хай-тек зручна і дуже яскрава – саме таку обирають енергійні та впевнені у собі люди.

Сучасні кухні, фото та ціни

Представлені сучасні кухні, фото яких розміщені на сайті aria-stone.com.ua, можуть бути виготовлені у стилях модерн або хай-тек.

Подібно, як одяг потребує певних навиків закрійника, так і стилі оформлення інтер’єру вимагають певних технічних особливостей. Зокрема, надзвичайно маленькі кухні не найкращим чином підходять для оформлення у стилі хай-тек або модерн. У цьому випадку найкраще рішення – кухня студія.

Стильні та комфортабельні кухні студії прекрасно підходять власниками двокімнатних квартир при невеликій кухонній площі або власникам однокімнатних квартир. Оригінальні кухні студії вимагають певного перепланування квартири, адже при цьому кухня фактично продовжує кімнату та суттєво розширює її площу, а також надає додатковий простір для реалізації дизайнерських ідей.

Ергономічна кухня з барною стійкою замість столу – ще одна ідея для економії місця у Вашій оселі. Найчастіше кухню з барною стійкою доречно монтувати у невеликих квартирах.

Доступні ціни на сучасні кухні Львів

Звичайно, вартість кухні – не останнє питання при купівлі омріяних меблів. Компанія АРІЯ-Україна представляє сучасні кухні Львів розраховані на покупців з різним фінансовим достатком.

За бажанням замовника наші дизайнери оформлять кухню у стилі хай-тек, використавши недорогий пластик, або ж спроектують кухонні модулі у стилі модерн, уникнувши при цьому дорогих вітражів або елементів квіткового декору. Ми створимо кухню Вашої мрії!