Меню

 Класичні кухні

Якою повинна бути зручна та комфортна кухня – це питання століттями турбує працьовитих господинь. Затишною, світлою, ароматною, ергономічною, чистою та обов’язково новою!

Кожна господиня мріє про той момент, коли врешті-решт накопичить достатньо коштів і замовить кухню своєї мрії. Коли ж настає цей час, ми можемо почуватись розгубленими. Якщо вагаєтесь, у якому стилі повинні бути кухонні меблі, тоді ваш вибір - кухня в класичному стилі.

Особливості класичної кухні

Така кухня може бути доволі різна, адже класичний, дещо консервативний стиль, а тому вважається досить індивідуальним. Саме цей стиль дає достатньо простору для фантазії, тут підійдуть як пафосні стіни з ліпниною, так і прості шпалери світлого кольору, розкішні шкіряні дивани, і звичайні стільці із загнутими ніжками. Сучасний дизайн класичної кухні дозволяє підібрати меблеві модулі на будь-який смак та гаманець.

Сучасна класична кухня – унікальна, проте навіть цей стиль оформлення інтер’єру має певні особливості, які необхідно врахувати при оформленні приміщення.

Представлені класичні кухні, фото яких викликають захоплення навіть у найвимогливіших покупців – задоволення не з дешевих. Але, навіть, якщо Ваші фінансові можливості доволі обмежені, не поспішайте відмовлятися від своєї мрії. Сучасна кухня в класичному стилі доступна і в більш економному варіанті.

Дизайн класичної кухні

Отож, які особливості відрізняють класичні кухні Львів від кухонь, оформлених в інших стилях.

Для кухні у класичному стилі характерна вишукана розкіш – ліпнина, позолота, інкрустація та різноманітні елементи молдингу на стінах і меблях. Головне – не зловживати елементами декору, у той самий час не вдаючись до мінімалізму.

Дизайн приміщення, де розташовані класичні кухні Львів, зазвичай оформляють у спокійних і традиційних кольорах. Нічого яскравого або надто сучасного – світлі однотонні, або з мінімальним візерунком, шпалери; бежевий, білий або світло-жовтий відтінок стін. Проте, самі меблеві модулі зазвичай можуть мати контрастне темно-коричневе або сіре забарвлення. Жодних різких чи надто оригінальних відтінків у класичному дизайні не використовують – лише спокійна та врівноважена палітра.

Матеріали для класичної кухні обов’язково повинні бути дорогими і натуральними – справжнє дерево, матове або кольорове скло, елементи металу, інкрустація та позолота. Останнім часом, також почали використовувати суттєво дешевші штучні матеріали, які майстерно імітують натуральне дерево. Вишукані класичні кухні, фото яких представлені на сайті, виготовлені з різноманітних матеріалів, але, при цьому, оформлені в одному стилі.

Для зручності господині, побутову техніку та інше електрообладнання варто вмонтувати у майбутню меблеву конструкцію, а тому його обирають заздалегідь.

Класичний стиль – це стиль вишуканості та розкоші, саме тому приміщення кухні повинно бути достатньо просторим, щоб дизайнер міг реалізувати усі Ваші ідеї. Проте, якщо кухня доволі маленька, але Ви великий прихильник класичного стилю, наші дизайнери допоможуть здійснити Вашу мрію та зробити, навіть, маленьку кухню розкішною та вишуканою, при цьому не перевантаживши її декором і масивними конструкціями.

Кухня в класичному стилі від компанії АРІЯ-Україна

Український ринок сьогодні пропонує безліч різноманітних компаній, які надають послуги з оформлення кухонь у класному стилі.

Компанія АРІЯ-Україна володіє сучасним обладнанням та має необхідний досвід у створенні традиційних та ексклюзивних кухонь у класичному стилі. Наша компанія вже тривалий час працює на ринку меблевої промисловості та зарекомендувала себе з найкращого боку, про що свідчать позитивні відгуки наших клієнтів і партнерів. Ми зробимо усе для того, щоб задовольнити навіть найвибагливіших замовників.