Меню

Вражаючі вироби зі штучного каменюСьогодні вироби з штучного каменю посідають важливе місце в дизайні інтер’єрів та екстер’єрів будівель різноманітного призначення. За своєю красою вони ані на крихту не поступаються виробам з натуральної породи, а за своїми технічними характеристиками суттєво їх перевершують. Зазвичай різницю між натуральним каменем і кварцовим агломератом або штучним акрилом може помітити лише спеціаліст.

Особливості виробів з штучного акрилового каменю

    Штучний акриловий камінь – це ідеальний матеріал для виготовлення різноманітних ексклюзивних елементів сучасного дизайну. Він містить акрилові смоли, натуральні наповнювачі та широкий спектр різноманітних барвників.

    Практично кожна акрилова плита має неповторний привабливий зовнішній вигляд, ідеально рівну поверхню, цілковиту відсутність пор та безпрецендентні технічні характеристики.

    Завдяки усім цим показникам якісна акрилова плита вирізняється неабиякою надійністю, не всотує вологу, стійка до агресивного середовища та перепадів температури, а також відповідає усім вимогам екологічної та гігієнічної безпеки.

    Існує ще одна вагома перевага штучного акрилового каменю – з нього можна виготовити сучасний декоративний елемент будь-якої форми та конфігурації.

Ексклюзивні вироби з кварцового агломерату

    Кварцовий агломерат за більшістю технічних характеристик багато в чому випереджає натуральний кварцовий камінь. Завдяки відсутності пор та мікротріщин, у структуру кварцового агломерату не проникають хвороботворні колонії бактерій, що дозволяє монтувати з нього вироби навіть у вологих приміщеннях та на вулиці.

    Також кварцовий агломерат вирізняється відмінною термостійкістю, витримуючи температуру до 300 ̊̊̊С. Саме тому розмаїття виробів з кварцового агломерату вражає – це облицювальна плитка для каміну, елементи декору в зимовому саду, лавки в парку, фонтани, а також безліч незначних елементів дизайну в помешканні, лазні, сауні тощо.

За твердістю штучний камінь перевершує лише алмаз, саме тому йому не страшні жодні механічні навантаження, і при цьому кварцовий агломерат легко обробляється, ріжеться та полірується. Саме тому з цього матеріалу найчастіше виготовляють стільниці, підвіконня, сходи, кахлі для камінів тощо.

Придбавши вироби з штучного акрилового каменю або кварцового агломерату ви подаруєте своєму помешканню чи офісу неповторний колорит та неперевершений вигляд.