Меню

Штучний камінь. На що слід звернути увагу при виборі    Оздоблення інтер’єрів і екстер’єрів штучним каменем сьогодні набуло широкої популярності, а тому вибрати якісний штучний камінь зі всього наявного асортименту на будівельному ринку України не завжди просто. Саме тому ця інформація повинна зацікавити кожного потенційного покупця, який планує оздобити власне помешкання чи офіс штучним акриловим каменем.

Штучний камінь. На що слід звернути особливу увагу?

    Фактура. Не лише поверхня але й місця зрізу якісного штучного каменю повинні мати в собі велику кількість дрібних включень та однорідне стале забарвлення, що надасть йому ідентичного відтінку з натуральною породою. Неякісні вироби вирізняються нерівними краями та порушеною геометрією, що в процесі монтажу не дозволить виконати безшовні з’єднання.

    Сировина. Для якісної сировини характерні однорідна структура, відсутність пустот та сторонніх включень. Сьогодні в продажі можна знайти безліч штучного каменю виготовленого на основі бетону, він чудово підійде для оздоблення фасаду, але не для інтер’єру житлового приміщення.

    Загалом отримати якісний штучний камінь можна лише використовуючи відповідні силіконові форми, якісну вихідну сировину, натуральні вкраплення та пігменти, при цьому застосовуючи виключно сучасні інноваційні технології виробництва.

Екологічно безпечний матеріал

    Штучний декоративний камінь – це екологічно безпечний, надзвичайно міцний та вишуканий декоративний матеріал. Він ідеально вписується в будь-який інтер’єр, від стриманої класики до ультра стильного сучасного хайтеку. 

    Загалом камінь – це неперевершений витвір природи, який володіє вишуканим дизайном та тривалим терміном експлуатації. Штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат поєднують в собі усі найкращі декоративні та експлуатаційні характеристики натуральної породи.

Якісний штучний камінь

    Штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат, який використовують для зовнішнього та внутрішнього оздоблення приміщень, ззовні максимально точно імітує натуральну породу, а також перевершує її своїми експлуатаційними характеристиками. Крім цього, плити і панелі зі штучного каменю набагато легші по вазі, а також значно комфортніші у процесі монтажу.

    Якщо ви прийняли рішення використати у процесі дизайну штучний акриловий камінь, особливу увагу зверніть на розміри та геометрію приміщення, висоту стелі, стиль інтер’єру, функціональне призначення приміщення та кольорову палітру.

    Бажаємо вам створити унікальний та неповторний дизайн у власному помешканні чи офісі.