Меню

Особливості листового штучного каменюШтучний листовий камінь з кожним днем набуває все більшої і більшої популярності, оскільки відкриває перед амбітними архітекторами та дизайнерами широкі можливості у створенні ексклюзивних і неперевершених шедеврів сучасного інтер’єру.

    Широка кольорова гама ідеально імітує структуру натурального каменю, декоративні включення різних розмірів надають цьому матеріалу вишуканого і дорогого вигляду.

    Листи штучного акрилового каменю володіють неймовірною міцністю та довготривалим терміном експлуатації. Легко переносять вплив хімічних, механічних і термічних зовнішніх чинників. Навіть тривале перебування штучного каменю під ультрафіолетовим промінням не чинить на цей матеріал жодного негативного впливу. Саме тому можна впевнено стверджувати, що експлуатаційні характеристики штучного каменю набагато вищі, ніж у натуральної породи.

    Технічні особливості листового штучного каменю   

    Товщина листів кожного окремого виробника цього матеріалу може дещо відрізнятися. Саме тому при проектуванні майбутніх конструкцій зі штучного каменю, існують певні рекомендації щодо вибору товщини вихідної плити.

  • 12 мм – найбільш затребувана товщина, що призначена для горизонтальних поверхонь. Здатна витримувати суттєві статичні, механічні та термічні навантаження. Зазвичай використовується в житлових і громадських приміщеннях.
  • 9 мм – також використовують для горизонтальних поверхонь, але лише в тих випадках, коли не передбачено сильних навантажень та впливу високих температурних показників. Приміром, підвіконня, адміністративні стійки, журнальні столики тощо.
  • 6 мм – застосовують для облицювання вертикальних поверхонь, зокрема обшивки стін, моделювання фальш панелей різноманітних конфігурацій і форм.

Литий штучний камінь

    Литий штучний акриловий камінь – це камінь, який отримують шляхом лиття вихідного матеріалу в матрицю. Чи може литий камінь позмагатись з твердим штучним акриловим каменем?

    Технологія виробництва традиційного штучного каменю тісно пов’язана з використанням сучасного обладнання і ретельним дотриманням усіх етапів технологічного процесу та відповідних випробувань на заводі-виробнику, чого не можна сказати про литий штучний камінь. Проте ціна на нього значно нижча і кожному покупцеві слід зробити власний вибір. Бажаємо вам лише вдалих та приємних покупок!