Меню

Як видаляються плями з акрилових поверхоньЗ метою створення якісних функціональних і декоративних елементів інтер’єру та екстер’єру замовникам бажано обирати лише надійний і перевірений часом будівельний матеріал. 

Для виготовлення робочих поверхонь, стільниць, сантехнічних виробів і облицювальних частин інтер’єру сьогодні використовують натуральний та штучний камені, деревину або скло. Кожен з цих матеріалів має як свої переваги, так і недоліки, тому замовник самостійно обирає відповідний матеріал для предметів побуту, меблевих елементів та дизайну приміщення загалом.

Догляд за дерев’яними виробами

    Деревина – це універсальний і екологічно безпечний матеріал, відомий ще з давніх часів. Немає сумніву, що вироби з дерева виглядають стильно та розкішно. Крім того, деревина – це гіпоалергенний матеріал, який можна використовувати для створення різних функціональних виробів для дітей чи осіб, у яких є проблеми зі здоров’ям. Однак, обираючи матеріал для оздоблення житла, варто враховувати також і те, яких зусиль у майбутньому буде вимагати догляд за виробами з обраної сировини.

    Зокрема, усім відомо, що під впливом вологи та перепадів температури, дерево втрачає свій привабливий початковий зовнішній вигляд. Особливо це стосується певних дерев’яних виробів, наприклад, стільниць або робочих поверхонь, які розміщені в зонах підвищеної вологості (наприклад, у ванній кімнаті або на кухні). З плином часу, внаслідок процесів гниття, структура виробу руйнується та змінюється початковий відтінок дерев’яного виробу загалом. 

    Звичайно, якщо правильно і регулярно доглядати за виробами з дерева, то можна суттєво збільшити термін їхньої експлуатації. Зокрема, потрібно ретельно чистити всі стики і шви дерев’яних стільниць, щоб в них не залишалось залишків рідин, їжі чи бруду. Також у жодному разі не можна протирати поверхні з дерева мокрою ганчіркою, оскільки надмірна вологість руйнує структуру матеріалу. Крім того, для видалення плям з дерев’яних поверхонь не варто застосовувати агресивні хімічні засоби, оскільки вони можуть вплинути на міцність та відтінок матеріалу. Краще використовувати спеціальні поліруючі речовини, призначені для догляду саме за деревом. 

Догляд за акрилом – просто і легко

    Штучний камінь – надійний і довговічний матеріал, що використовується для створення різних стільниць, робочих поверхонь, умивальників, фартухів для кухні та облицювальних елементів. Акрил – різновид штучного каменю, який складається з натуральних пігментів, акрилових смол і мінеральних речовин. 

    Завдяки своїй унікальній будові штучний акриловий камінь широко використовують для виготовлення різноманітних робочих поверхонь, які встановлюють у приміщеннях з перепадами температури і підвищеною вологістю (приміром, у кухні та ванній кімнаті). 

Естетика і безпека

   Оскільки штучний акриловий камінь – це монолітний матеріал, який не має пористої фактури, а тому в його структуру не проникають грибки, мікроорганізми, волога чи бруд. Саме тому акрил сьогодні цілком виправдано вважається одним з найбільш безпечних будівельних матеріалів.

    Крім цього, робочі поверхні з акрилу можна поєднати в цілісний ансамбль, який складатиметься з окремих поверхонь, з’єднаних між собою безшовним методом. Це значно спрощує догляд за штучним каменем – поверхня отримує цілісну, непористу і безшовну фактуру без проблемних місць, в яких можуть накопичуватись небажані залишки їжі чи напоїв. 

    Доглядати за акриловими поверхнями дуже легко – достатньо регулярно протирати стільниці вологою ганчіркою, змоченою у мильному розчині. Можна використовувати спеціальні засоби для очищення акрилу, наносячи їх на м’які губки або целюлозні ганчірки, однак у жодному разі не варто застосовувати абразивні засоби, оскільки вони можуть залишити подряпини на акриловій поверхні. 

    Штучний акриловий камінь – ідеальний матеріал для кухонних робочих поверхонь і технічних зон усього приміщення!