Меню

Форма і структура сучасних мийокМийка у ванній кімнаті або кухні – це не просто практичний побутовий елемент, але ще й частина декору та важлива складова дизайну приміщення загалом. Враховуючи усі ці аспекти, варто приділити належну увагу вибору мийки для свого помешкання. 

Головні критерії при виборі умивальника

    Які факти слід враховувати під час вибору мийки для своєї кухні або ванної кімнати? Виділимо три найважливіші критерії:

1) Стиль приміщення. Спеціалісти радять обирати таку мийку, яка б своїм зовнішнім виглядом, відтінком і текстурою могла б доповнити інтер’єр і надати йому особливого шарму. Проте варто пам’ятати, що екстравагантні або незвичайні розміри і форми умивальника підходять лише для ексклюзивних сучасних дизайнерських рішень, але не поєднуються з класичним стилем приміщення.

2) Розмір умивальника. Загальновідомо, що розмір та форму мийки підбирають відповідно до загальної площі кухні або ванної кімнати. Наприклад, у малогабаритному приміщенні буде недоцільно встановлювати широку мийку, яка займе значну частину вільної площі. Натомість для такого приміщення чудово підійде компактний кутовий варіант умивальника. 

3) Призначення мийки. Якщо сім’я велика і умивальником планують користуватись доволі часто, то фахівці радять обрати мийку не з однією, а з кількома чашами. По-перше, завдяки додатковим чашам буде більше місця в умивальнику для великої кількості брудного посуду, а по-друге, менші чаші можна використовувати для миття овочів або фруктів, не контактуючи при цьому з брудним посудом. Такі умивальники бувають квадратними, округлими, пелюсткоподібними тощо, завдяки чому можуть ефектно вирізнити інтер’єр будь-якої кухні. 

Форма і структура сучасних умивальників

    Враховуючи дизайн кухні або ванної кімнати, можна підібрати метод встановлення мийки для певного приміщення. Зокрема, підвісну мийку закріплюють на стіні за допомогою кронштейнів. Таким чином під умивальником з’являється багато вільного простору, який господар дому може використати за своїми потребами – встановити тумбу для зберігання побутової хімії, розмістити невеликий смітник для побутових відходів або просто залишити вільний простір, що допоможе візуально розширити приміщення.

    Умивальники-тюльпани, або умивальники з п’єдесталом, призначені для надійного кріплення мийки до стіни або підлоги за допомогою п’єдесталу – спеціальної «ніжки», яка забезпечує додаткову опору. Всередину такої «ніжки» ховають сифон і трубу зливу води в каналізацію. При потребі прочистки сифону або зливу води п’єдестал без труднощів усувають, що дозволяє швидко і ефективно вирішити проблему. 

    Ще один поширений варіант мийки – це умивальник, вмонтований в тумбу. Така мийка дуже практична, оскільки дозволяє з максимальною ефективністю використати верхню частину тумби для зберігання і висушування посуду, і водночас всередині тумби складати побутову хімію або засоби для особистого догляду. Цей варіант мийки практичний як для ванних кімнат, так і для кухонь, виконаних у різних дизайнерських стилях. 

    Отже, для того, щоб правильно підібрати мийку для кухні або ванної кімнати, потрібно врахувати дизайн і габарити приміщення, а також безпосереднє призначення самого умивальника. На сайті www.aria-stone представлений великий вибір якісних умивальників, які підійдуть для саме для вашої оселі!