Меню

Які переваги мийки зі штучного каменю?Мийка на кухні – це не лише простір з підвищеною вологістю, а й місце скупчення посуду із залишками їжі та бруду. Вона відіграє дуже важливу роль у приведенні до чистоти і порядку самої кухні та побутових приладь, які використовуються на ній. Враховуючи усе це, варто звернути особливу увагу на експлуатаційні характеристики матеріалу, з якого виготовлятимуть мийку для вашої кухні.

    Усі вправні господині хочуть, аби мийка на їхній кухні була привабливою і акуратною зовні, зручною та надійною у використанні, а також екологічно безпечною для всіх членів сім’ї. За два останні десятиліття такий матеріал, як штучний камінь, став дуже популярним серед спеціалістів і замовників, оскільки довів свою якість і відповідність усім вищепереліченим вимогам.

Штучний камінь – ідеальний матеріал для мийки  

    Перше, що спадає на думку при виборі якісного матеріалу під мийку, - це те, чи він буде витримувати значні механічні навантаження та перепади температури. І це не дивно, адже буває, що після застілля ми не одразу починаємо наводити чистоту на кухні, а часто складаємо в мийку цілі гори брудного посуду, який сам по собі є досить важким. Крім того, час від часу в мийку потрапляють навіть дуже гарячі предмети посуду, такі як брудна сковорідка, яку щойно зняли з плити або чавунна каструля з розжареним дном. Якщо матеріал для мийки не буде достатньо міцним та надійним для витримування таких екстремальних умов, він одразу втратить і свій зовнішній вигляд, й усі експлуатаційні характеристики.

    Штучний камінь – якісний матеріал, що витримує різку зміну температур і вплив механічних навантажень. Акриловий камінь важко відколоти чи подряпати, тому мийку з акрилу можна сміливо навантажувати великою кількістю брудного посуду. Навіть якщо все-таки на поверхні мийки залишились подряпини від деяких гострих частин предметів побуту, усі ці візуальні дефекти легко шліфуються в домашніх умовах.

    Кварцовий агломерат чудово витримує зміну температурного режиму. Звичайно, перш ніж класти гарячий кухонний посуд в мийку, його необхідно охолодити під теплою проточною водою – тоді шансів на те, що постраждає поверхня мийки, практично немає. Однак кварцовий камінь не боїться дії високих температур, тому на його поверхню сміливо можна ставити навіть розжарену сковорідку. Зовнішній вигляд штучного каменю після такої маніпуляції теж зовсім не змінюється, а відтінок не втрачає свого початкового блиску. 

Зовнішня привабливість штучного каменю

    Сьогодні спеціалісти пропонують замовникам мийки зі штучного каменю на будь-який смак. В палітрах різних світових брендів представлені десятки варіантів кольорів та відтінків штучних каменів, а також багато текстур – матові, глянцеві, з певними малюнками, вкрапленнями, візерунками тощо. Часто малюнок матеріалу імітує структуру натурального каменю із включеннями різноманітних мінералів за формою і кольором.   

    Дизайнери проектують мийки зі штучного каменю відповідно до інтер’єру кухні та побажань замовника. Попитом користуються не лише стандартні квадратні мийки, але й напівкруглі, круглі, прямокутні тощо. Часто мийку роблять логічним продовженням робочої поверхні кухні, виготовляючи її з того ж матеріалу і у тому ж стилі, що й стільницю. Такий комплект виглядає дуже стильно та органічно, підкреслюючи вишуканий інтер’єр усього приміщення. У такому дизайнерському рішенні спеціалісти пропонують поєднувати різні відтінки одного кольору, що допомагає зробити загальний стиль кухні ще цікавішим і привабливішим. 

    На сайті представлений великий вибір штучного каменю від провідних вітчизняних і закордонних виробників. Оберіть якісний, надійний та естетичний матеріал для сучасної мийки!