Меню

Переваги кутових кухонь з акрилового каменюОблаштовуючи затишне і комфортне помешкання, кожен власник житла обдумує, як зручно та ергономічно розмістити всі необхідні побутові предмети на тій площі, яка виділяється під кожну кімнату. Особливо актуальним це питання є для тих, хто облаштовує кухню, що займатиме невелику площу. Один з найпопулярніших комфортних і практичних варіантів розташування усієї побутової техніки та меблевого ансамблю – це встановлення кутової кухні.

Особливості кутових кухонь

    Кухонний ансамбль, що встановлюється Г-подібним чином, дозволяє раціонально використати максимум корисної площі приміщення. Це один з найефективніших методів планування інтер’єру, тому що при встановленні кутової кухні застосовують так зване «правило трикутника». На вершинах уявного трикутника розміщують плиту, мийку і холодильник, завдяки чому полегшують пересування на кухні. Крім того, такий метод дозволяє раціонально використати вільну площу кухні, адже всі необхідні побутові приладдя знаходяться під рукою, а також вивільняється місце для оформлення обідньої зони або барної стійки.

    Часто в куті кухонного меблевого ансамблю встановлюють мийку, що допомагає максимально якісно використати усю наявну площу для елементів інтер’єру. При цьому, зазвичай, мийку виготовляють на замовлення, тому господар може самостійно обрати форму, розмір і фактуру мийки. Завдяки індивідуальному підходу до такого важливого кухонного елементу звичайну мийку можна перетворити у цікаву «родзинку» на вашій кухні.

    Крім того, у верхній частині кутової зони часто розташовують навісні полиці або системи, які обертаються чи викочуються. Такі системи містять ящики, де можна зберігати необхідні кухонні приладдя.Місце під стільницями робочої зони кутової кухні можна використати не лише для встановлення різних полиць, але й для розміщення духовки або пральної машини. 

Акриловий камінь – надійний матеріал

    Штучний акриловий камінь – якісний та довговічний матеріал, який використовують по цілому світі для виготовлення кухонних ансамблів. Акриловий камінь володіє низкою характеристик, які зробили його таким популярним матеріалом. Зокрема:

- Вологостійкість. Хоча робочі стільниці кожного дня піддаються дії вологи, акрил відштовхує воду і вона не проникає у його структуру, завдяки чому не відбувається процесів гниття будь-яких зон робочої поверхні.

- Стійкість до механічних пошкоджень. Акриловий камінь – міцний матеріал, який легко витримує навіть значні навантаження. У всіх бувають ситуації, коли з рук вислизають кухонні предмети і падають або на стільницю, або в мийку, або на підлогу. Якщо матеріал, з якого виготовлені стільниця і мийка недостатньо надійний, на них можуть залишитись подряпини чи навіть відколотись певні частини. Акрил витримує удари і не прогинається під значною вагою навіть гори посуду. Якщо на акриловій поверхні з часом появилась подряпина, її можна легко зашліфувати в домашніх умовах. 

- Привабливий зовнішній вигляд. Буває, що з роками експлуатації певні предмети втрачають свій початковий привабливий вигляд і ми змушені їх замінити новими, оскільки такі непоказні предмети псують загальне враження від стилю приміщення. Акриловий камінь – це довговічний матеріал, який не піддається впливу прямого сонячного випромінювання, тому не змінює свого початкового відтінку і текстури навіть після багатьох років користування.

- Безшовність. Структура акрилового каменю дозволяє створити робочу поверхню будь-якого розміру та форми, до того ж без видимих стиків та швів. Завдяки такій властивості акрил вважається екологічно безпечним матеріалом, адже відсутність швів означає відсутність грибків і небезпечних мікроорганізмів, що заселяються в місцях стику плит.

    На сайті https://www.aria-stone.com.ua/ Ви можете обрати якісний доступний акриловий камінь для зручної і сучасної кутової кухні!