Меню

Тенденції у створенні сучасних виробів з акрилового каменюУ сучасному світі потенційні покупці особливу перевагу надають надійності, практичності та естетичності елементів побуту і декору. Враховуючи ці моменти, виробники та спеціалісти з дизайну намагаються втілити в життя ідеї замовників, виготовляючи предмети інтер’єру і екстер’єру з якісних та довговічних матеріалів. Одним з таких матеріалів є штучний акриловий камінь

Застосування акрилу у ванній кімнаті

    Практичним кроком в проектуванні якісного вільного простору у ванній кімнаті вважається розміщення умивальника з широкою стільницею над пральною машиною. Оскільки ванна кімната – це приміщення з підвищеною вологістю і регулярним перепадом температур, акриловий камінь є ідеальним матеріалом для виготовлення стільниці з раковиною.

    Міцність та стійкість штучного акрилового каменю служить чудовим захистом корпусу пральної машини від механічних пошкоджень або значного навантаження на побутову техніку. Крім того, акрилову стільницю виготовляють безшовним методом, завдяки чому акриловий моноліт витримує удари та інші механічні навантаження. 

    Багато сучасних дизайнерів пропонують замовникам ергономічну організацію вільного простору – всі практичні елементи загального користування і дизайну розміщують так, щоб правильно розподілити всю площу приміщення. Завдяки такому підходу у ванній кімнаті залишається більше вільної площі для пересування, а також усі функціональні елементи виглядають естетично і гармонійно. 

    Наприклад, якісна широка стільниця з акрилу може служити столиком для предметів побутової хімії, різноманітної косметики, аксесуарів, рушників та інших дрібних практичних речей. У таку стільницю зазвичай монтують умивальник, а якщо дозволяє площа ванної кімнати, то під нею можна розмістити пральну машину і шухлядки для зберігання речей. Цей ергономічний підхід дозволяє використати мінімум площі для максимуму можливостей, до того ж дизайнери створюють цікавий і нестандартний зовнішній вигляд ванної кімнати. 

Оригінальність – не проблема!

    Не секрет, що замовники прагнуть придбати надійні речі практичного користування або декору, які б виглядали привабливо і стильно. Справді, спеціалісти з оздоблення приміщень намагаються створити такі вироби, які будуть гармонійно поєднуватись із загальним стилем кімнати або фасаду, а також вигідно підкреслять усі переваги структури будівлі.

    Для досягнення спеціальних дизайнерських ефектів використовують акриловий камінь різного типу шліфування. Матове шліфування характеризується тьмяним блиском або його відсутністю. Багато замовників обирають даний тип шліфування, оскільки на матовій стільниці не помітні сліди від сколів, подряпин чи інших механічних пошкоджень. 

Вироби з матовим покриттям гармонійно поєднуються з усіма стилями приміщень, тому вони вважаються універсальними у застосуванні. Особливою популярністю матове шліфування користується у тому випадку, якщо застосовується для виготовлення предметів загального користування, де є висока ймовірність пошкодження поверхні, або елементів, які будуть розташовані у дитячій кімнаті. 

    Глянцева поверхня з акрилового каменю – це просто витвір мистецтва. Глянцеве покриття дзеркально відображає всі довколишні предмети, створюючи відчуття блиску, розкоші та помпезності. Структура елементу, виготовленого з акрилового каменю з глянцевим покриттям, виглядає ефектно і вражаюче. Однак варто враховувати той момент, що глянцева поверхня більше піддається дії механічних чинників, тому її не слід використовувати у тих випадках, коли функціональний предмет будуть щоденно навантажувати. 

    На сайті https://aria-stone.com.ua міститься каталог акрилових каменів з різноманітними текстурами і неперевершеними кольоровими рішеннями. Завітайте у нашу галерею ексклюзивних виробів та обирайте для свого помешкання чи офісу лише якісний і надійний матеріал!