Меню

Акриловий камінь в оздобленні стінЗа останні десять років ринок облицювальних матеріалів значно розширився за рахунок покращення якості сировини та збільшення її різноманітності. Велику популярність здобув штучний камінь – надійний, практичний і економічно доступний матеріал, який використовують для оздоблення екстер’єрів та інтер’єрів приміщень. 

Унікальні властивості штучного каменю

    Варто зауважити, що штучний камінь – це універсальний облицювальний матеріал. Його можна встановити на різні види поверхонь: металеві, дерев’яні, бетонні або цегляні. Головна умова – основу під майбутнім оздобленням необхідно ретельно висушити і вирівняти, оскільки в протилежному випадку штучний камінь не закріпиться на поверхні або продемонструє всі її візуальні дефекти. 

    На відміну від натурального каменю, акриловий камінь не володіє радіаційним фоном, тому абсолютно безпечний в експлуатації. Штучний камінь набагато легший від натурального, тому його простіше встановлювати, а також він не деформує поверхню під тиском своєї ваги. 

    Крім того, цей матеріал не горить, а під час нагрівання не виділяє у навколишнє середовище токсичних речовин. Завдяки чудовій термостійкості штучний камінь часто використовують для облицювання печей та камінів. 

    Якщо Ви бажаєте оздобити стіни, підлогу або стелю у ванній кімнаті, сауні чи бані, найкращим матеріалом для втілення в реальність такого задуму буде штучний акриловий камінь. Цей матеріал володіє непористою і безшовною фактурою, тому в його структурі не накопичується волога, бруд та різні небезпечні мікроорганізми. Акриловий камінь не руйнується внаслідок впливу підвищеної вологості і не змінює своїх властивостей під дією перепадів температури.

Штучний камінь в оздобленні інтер’єру

    Існує багато різновидів штучного каменю, які відрізняються своєю текстурою, відтінками та іншими зовнішніми характеристиками. Таким чином, кожен замовник може обрати саме той колір і текстуру матеріалу, яка необхідна для оздоблення певного елементу інтер’єру. 

    Наприклад, сучасний акрил може ідеально імітувати натуральний камінь, як-от мармур, вапняк або граніт. Такий варіант облицювання можна використовувати для створення класичного стилю приміщення, оздоблення колон, арок або сходових маршів всередині чи ззовні будинку.

    Популярною варіацією вважається поєднання на стінах світлих і темних відтінків каменю, які зовні нагадують будівельну крихту, а також гармонійна кладка дрібного каміння разом з великими брилами. Часто таке незвичайне оздоблення стін доповнюють незначним підсвічуванням, яке ще більше підкреслює оригінальність та ексклюзивність даного стилю.

    У приміщеннях в стилі хай-тек або мінімалізм стелю часто прикрашають одним з різновидів штучного каменю, переважно з глянцевою поверхнею, яка чудово відбиває сонячне світло. Завдяки цьому приміщення стає візуально більшим, світлішим та комфортнішим.

Використання акрилу у декорі каміну

    Також неможливо не згадати про оздоблення стіни, в яку вмонтований камін або піч. Вихід печі або каміну назовні облицьовують термостійким штучним акриловим каменем, який до того ж обробляють спеціальним клеєм, що забезпечує збереження усіх властивостей цього матеріалу навіть під дією високих температур. 

Стіну довкола каміну також можна оздобити акрилом, використовуючи при цьому різноманітні дизайнерські секрети та створити загадкові візерунки або поєднати різноманітні відтінки, які зроблять інтер’єр приміщення затишним і неповторним. 

    На сайті https://aria-stone.com.ua ви можете знайти каталог різноманітних штучних каменів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Обирайте матеріал високої якості за доступну ціну!