Меню

Штучний камінь в оформленні заміського будинкуОформлення заміського будинку – чудовий спосіб для власника дому виразити свої смаки і вподобання. Наприклад, для багатьох людей камін асоціюється із домашнім затишком і комфортом, тому вони прагнуть встановити його у своєму помешканні.

Особи, які дуже полюбляють світло і простір, часто обирають проекти будинків із великими вікнами, через які проникатиме багато сонячного світла. Сімейні люди, які мають дітлахів, прагнуть мати практичні і декоративні елементи побуту, виготовлені з екологічно безпечних матеріалів, оскільки понад усе переживають за здоров’я своєї сім’ї. Отже, незалежно від побажань і потреб, існує багато можливостей створити власний стиль помешкання, застосовуючи при цьому сучасні та надійні матеріали.

Термостійкий матеріал для оформлення камінів

    Хто з нас не мріє довгими холодними вечорами посидіти біля теплого каміну, читаючи улюблену книжку або спілкуючись з близькими людьми! Камін відіграє важливу функціональну роль у приміщенні, бо є одним із джерел тепла в домі, однак не можна випускати з уваги його естетичний зовнішній вигляд, оскільки недбале оформлення каміну не прикрасить житла, а навпаки, може зіпсувати загальний стиль приміщення.

    Варто звернути особливу увагу на вибір матеріалу для облицювання каміну. По-перше, він повинен бути термостійким, оскільки полум’я з каміну сильно нагріває стінки самої конструкції, а також час від часу потрапляє на декоративне оздоблення. По-друге, матеріал не повинен виділяти жодних токсичних речовин внаслідок впливу на нього підвищених температурних показників. І ще один важливий момент: облицювальна сировина повинна зберігати привабливий зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації каміну.

    Чудовим прикладом термостійкого матеріалу служить штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат. Акрил, як і кварцовий агломерат, стійкий до дії підвищеної температури, оскільки під час сильного нагрівання не деформується та не втрачає свого початкового відтінку. Також штучний камінь вважається екологічно безпечним матеріалом, тому що внаслідок нагрівання не виділяє у навколишнє середовище шкідливих для здоров’я речовин.

Різноманітні форми штучного каменю

    Спеціалісти часто використовують штучний акриловий камінь для створення функціональних елементів незвичайних форм та розмірів. Зокрема, за останні п’ять років набули популярності хвилеподібні стільниці для барних стійок. Така незвична форма не лише додає особливої родзинки в загальний стиль приміщення, але й збільшує робочу площу стільниці, завдяки чому за нею можна розмістити більше гостей. Нестандартна сучасна стільниця для барної стійки з акрилового каменю – чудова ідея для заміського будинку.

    Поціновувачі великих вікон часто прагнуть мати широкі підвіконня, на які можна перенести домашню оранжерею. Підвіконня, виготовлене зі штучного каменю, не боїться прямих сонячних променів і підвищеної вологості. Завдяки безшовній та непористій структурі вода не проникає всередину матеріалу і, як наслідок, в ньому не розмножуються грибки або інші небезпечні мікроорганізми. Крім того, штучний камінь, хоча й дуже міцний, але не надто важкий, тому широку поверхню підвіконня часто використовують у якості поверхні для столу. Оскільки штучний акриловий камінь доволі пластичний, робочу поверхню можна виготовити саме тієї форми і розмірів, які необхідні власнику помешкання.

Міцність – важлива характеристика

    Якщо в будинку живуть діти, то варто обирати лише міцні та надійні матеріали для виготовлення побутових і навіть декоративних предметів інтер’єру.

    На сайті https://aria-stone.com.ua ви завжди можете обрати якісний та надійний штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат, з яких можна виготовити оригінальні дизайнерські елементи, що чудово доповнять будь-який заміський будинок!