Меню

Оздоблення інтер’єру та екстер’єру за допомогою акрилового каменюОбираючи стиль приміщення і створюючи власний затишок в оселі, замовник зазвичай бажає придбати надійні сучасні побутові вироби і предмети декору з якісних та перевірених матеріалів. Саме тому покупці прагнуть отримати незвичайні предмети повсякденного вжитку або елементи оздоблення, виконані з якісного і практичного матеріалу, який має привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Акрил в інтер’єрі

    Стиль та дизайн житлових або офісних приміщень може багато розповісти про внутрішній світ і вподобання їхнього власника. Однак справжньою трудністю буває гармонійне поєднання загального інтер’єру приміщення з відповідним матеріалом, з якого виготовлятимуть предмети побуту.

    Штучний акриловий камінь – універсальний матеріал, який використовують для створення функціональних предметів інтер’єру та декоративного оздоблення приміщень. Завдяки монолітності матеріалу і безшовній технології з’єднання плит, акрил застосовують у тих сферах, де не можуть бути використані або будуть непрактичними інші матеріали.

    Наприклад, з акрилового каменю виготовляють довгі стільниці, які використовують як робочі поверхні. Штучний акриловий камінь надзвичайно міцний, пластичний і не утворює стиків, в яких можуть накопичуватися часточки їжі чи напоїв. Завдяки цим характеристикам на поверхні зі штучного каменю не розмножуються хвороботворні грибки і бактерії, а також з роками така плита не втрачає свого привабливого зовнішнього вигляду.

Особливо доцільним вважається використання акрилових поверхонь у приміщеннях з перепадами температури, підвищеною вологістю або високою імовірністю механічних пошкоджень, оскільки цей матеріал стійкий до дії вищеперелічених чинників. Крім того, завдяки тому, що акриловий камінь пластичний, спеціалісти можуть виготовити саме ту форму стільниці, яку побажає замовник – заокруглену, геометрично неправильну, хвилясту тощо.

Поєднання акрилу з іншими матеріалами

    Практично кожен сучасний офіс починається зі стійки для рецепції, за якою клієнти і партнери компанії отримують консультації, ознайомлюються з графіком роботи підприємства або заповнюють необхідні документи. Дуже важливо вже з першого погляду створити приємне враження на відвідувачів, тому надзвичайно широким попитом сьогодні користуються ексклюзивні стійки для рецепції.

    Також приємним бонусом є те, що акрил прекрасно поєднується з іншими матеріалами, такими як скло, пластик, деревина чи метал. Виготовляючи звичайні побутові предмети, наприклад, стіл, мийку чи шафку, спеціалісти часто поєднують акриловий камінь із вставками з кольорового скла, натурального дерева або сяючого чи матового металу. В такому варіанті навіть прості предмети побуту виглядають незвично, сучасно і креативно.

Акрил в екстер’єрі

    Звичайно, важливим є не лише те, як приміщення виглядає зсередини, а й також те, як воно виглядає зовні.

Акриловий камінь вважається надзвичайно практичним матеріалом для зовнішнього облицювання, оскільки протягом десятиліть не руйнується під впливом підвищеної або пониженої температури повітря, значних опадів і тривалого ультрафіолетового випромінювання. Відтінок і текстура штучного акрилового каменю не втрачає своїх властивостей під дією прямих сонячних променів.

Рельєфні оздоблення світлих кольорів допомагають візуально збільшити площу і створити особливе сприйняття житлової чи офісної будівлі.

    На сайті https://www.aria-stone.com.ua/ розміщений каталог різноманітних акрилових каменів з широкою палітрою відтінків і текстур. Обирайте сучасний, якісний і надійний матеріал для ексклюзивних предметів побуту або декору!