Меню

Запитання та відповіді про штучний каміньОбираючи матеріал для виготовлення функціональних предметів побуту або оздоблення, сучасний покупець може розгубитися у широкому виборі надійної і якісної сировини. Саме тому необхідно добре ознайомитись з експлуатаційними характеристиками популярних матеріалів, які використовують для оздоблення інтер’єру та екстер’єру приміщень.

    Одним з найбільш якісних і довговічних матеріалів ще здавна вважається камінь. Використовуючи натуральний або штучний камінь, спеціалісти виготовляють міцні та термостійкі стільниці для кухні або ванної кімнати, створюють неповторні колони і арки, практичні фартухи на кухню тощо. Однак багатьох замовників цікавить, якому саме матеріалу варто надати перевагу.

Що практичніше: натуральний чи штучний камінь?

    Зовні ці два види каменю дуже схожі між собою. Вони різняться лише за своїми експлуатаційними характеристиками. Наприклад, натуральний камінь, як-от граніт або мармур, дуже важкий і схильний до тріщин та сколів. Порівняно з ним, акриловий або кварцовий штучний камінь легкий і стійкий до механічних пошкоджень. Крім того, якщо з часом на штучному акриловому камені з’являються подряпини, їх можна легко відреставрувати та повернути готовому виробу початковий привабливий зовнішній вигляд.

    Через те, що натуральний камінь має пористу структуру, в ній можуть розмножуватись бактерії та грибки, що може негативно позначитись на здоров’ї його власників. Штучний камінь не має пор, володіє монолітною структурою, а також в процесі монтажу, використовуючи безшовну технологію зборки, не утворює швів та стиків. Завдяки цьому хвороботворні мікроорганізми не проникають у його структуру, а тому використання штучного акрилового каменю цілком безпечне для здоров’я мешканців дому.

Наскільки довго штучний камінь зберігає насичений колір?

    Якщо необхідно обрати матеріал для оздоблення екстер’єру приміщення, варто звернути особливу увагу на те, чи змінюється його структура або колір під дією ультрафіолетового випромінювання чи інших несприятливих погодних умов.

    Штучний камінь зберігає привабливий зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації. З часом зовні штучний акриловий камінь стає все більше схожий на натуральний, однак не втрачає своєї міцності та надійності. Також дуже практичним є те, що яскраві відтінки штучного каменю не тьмяніють і не стають блідими під прямим впливом сонячних променів або дії високих температурних показників.

Де в інтер’єрі можна використати штучний камінь?

    Дуже практичними у використанні є стільниці зі штучного акрилового каменю, оскільки цей матеріал стійкий до перепадів температури та підвищеної  вологості. Також під дією сонячного ультрафіолетового випромінювання і високих температурних показників штучний камінь не виділяє у навколишнє середовище хімічних речовин, токсичних для здоров’я та екології. Саме тому найчастіше встановлюють вироби зі штучного акрилового каменю у кухонних приміщеннях та ванних кімнатах.

    Окрім цього, за допомогою штучного каменю створюють спеціальних фартух для кухні, який захищає стіну, що знаходиться біля плити чи за нею, від забруднення або розмноження небезпечних мікроорганізмів. Такий фартух виконує не лише захисну роль, а й служить унікальним стильним декором для усієї кухні, виконаної у будь-якому стилі.

    Сьогодні за допомогою штучного акрилового каменю та кварцового агломерату успішно оздоблюють стіни, стелю або підлогу кімнати. Також зі штучного каменю створюють ексклюзивні арки і колони, які стають справжньою прикрасою для усього приміщення.

    На сайті https://www.aria-stone.com.ua/ представлено широкий вибір штучного акрилового каменю і кварцового агломерату за доступними цінами від виробника. Творіть власний неповторний стиль інтер’єру та екстер’єру приміщення, використовуючи лише якісні матеріали!