Меню

Кухні-студії та штучний каміньКухня – це, мабуть, єдине приміщення у помешканні, де ми проводимо найбільше часу перебуваючи вдома. Якщо ж поєднати кухонне приміщення та столову зону або вітальню, то новостворена кухня-студія здобуде неймовірно функціональні характеристики і стане справжнім місцем затишку для усієї сім’ї. Приміщення такого типу наділені підвищеним функціональним навантаженням та потребують відповідного інтер’єру.

Штучний акриловий камінь в інтер’єрі сучасної кухні

    Практично кожен господар помешкання розуміє, що штучний камінь – це найбільш міцний, довговічний, привабливий і надійний матеріал, який ідеально підходить для оздоблення приміщень з високим рівнем вологи, різким перепадом температури та суттєвими механічними навантаженнями.

    Крім цього, доглядати за поверхнею з штучного каменю доволі просто. Вона легко витримує не лише надлишок вологи, але й вплив більшості традиційних миючих засобів. Також штучний акриловий камінь або кварцовий агломерат здатен кардинально змінити зовнішній вигляд вашої кухні-студії і подарувати інтер’єру помешкання неповторну чарівність.

Імітація каміну в кухні-студії

    Один з варіантів надати вашій кухні-студії особливого шарму – це оздобити певний куточок цього приміщення імітацією справжнього каміну або печі (якщо мова йде про етно-стиль). Таким чином господарі дому зможуть привернути особливу увагу до одного з найважливіших елементів кухонного простору та зачарувати своїх гостей домашнім затишком і теплом.

    Поєднання штучного акрилового каменю або кварцового агломерату з дерев’яними фасадами – одне з найбільш поширених дизайнерських рішень для інтер’єрів у стилі кантрі. Дерево, з його природним теплом і камінь, що приносить прохолоду ідеально компенсують та доповнюють одне одного.

Використання штучного каменю у невеликих приміщеннях

Навіть, незважаючи на невелику площу кухонного приміщення цілком реально знайти доречне місце для декоративного оздоблення стін або поверхонь штучним акриловим каменем і кварцовим агломератом.

Інколи штучний акриловий камінь використовують, як основний елемент в кухонному інтер’єрі, проте, доволі часто йому виділяють роль нейтрального елементу або загального фону для більш яскравих меблевих модулів. Зазвичай, у таких випадках, в центрі приміщення розміщують кухонний острівок, оснащений робочою поверхнею з акрилового каменю.

Поєднання штучного каменю з натуральним деревом

Особливо оригінально в сучасному інтер’єрі, що наповнений блиском нержавіючої сталі та інноваційної побутової техніки, виглядають натуральні і напівнатуральні будівельні матеріали, зокрема дерев’яні балки з елементами старіння та меблеві модулі з використанням штучного акрилового каменю або кварцового агломерату.

Загалом поєднання світлого кам’яного оздоблення з темними породами деревини, які використовують для виготовлення кухонних гарнітурів, стали основою концепції інтер’єрів сучасної класичної кухні.