Меню

Креативні ідеї із штучним каменемВикористання каменю в інтер’єрі дому віддавна підкреслювало його вишуканість та надійність. Проте обробка кам’яних поверхонь – справа нелегка, та ще й сам матеріал доволі недешевий. Тому все популярнішим у світі дизайну приміщень стає штучний акриловий камінь. Повністю імітуючи природній аналог, він володіє багатьма перевагами, а саме: більш легкий, не холодний, екологічно чистий тощо. Все це робить штучний акриловий камінь і кварцовий агломерат суттєво дешевшими від натуральної породи та надзвичайно зручними у створенні оригінальних і неповторних інтер’єрів.

Оздоблення штучним каменем – широкий простір для фантазії

Однією з особливостей цього дивовижного матеріалу є його універсальне застосування. Це може бути готовий виріб, такий як стільниця чи раковина, або ж елемент декору у вигляді декоративної плитки, світильника чи навіть скульптури.

Практично не існує стилю, у якому б штучний камінь почувався зайвим та не поєднувався з іншими будівельними матеріалами.

Оформлення кухні

Обробка кухонного приміщення потребує особливої уваги у виборі матеріалу, адже це місце з підвищеною вологістю та постійними перепадами температури. Штучний акриловий камінь та кварцовий агломерат легко миються, не пліснявіють і не накопичують бруду.

Оздоблення кухні декоративною плиткою перетворить її на затишний куточок, де ви зможете відчути спокій і релаксацію, особливо тоді, коли там зберуться найрідніші вам люди.

Навіть в ультрасучасному інтер’єрі кам’яна кладка на стіні, підлозі чи підвіконні доречно підкреслить блиск поверхонь з нержавіючої сталі, а розкішні стільниці з кварцового агломерату створять атмосферу вишуканості та добробуту.

Облаштування вітальні

Для багатьох людей тепло та затишок у помешканні асоціюється з палаючим каміном. Оздоблення його декоративним каменем – чудова ідея перетворити вітальню на королівський зал.  

Декоруючи стіну чи арку плиткою з штучного акрилового каменю, можна вигідно підкреслити акцент загального стилю приміщення та надати йому індивідуальності, й одночасно захистити кути кімнати від затирань і подряпин.

Горизонтальна кладка світлих відтінків здатна візуально збільшити об’єм приміщення загалом.

Штучний камінь в оформленні ванни чи басейну

Правильно підібравши колір декоративного облицювання, можна ефектно підкреслити насиченість водяної блакиті. Існують різні варіанти текстур цього матеріалу, здатні створити вражаючі ефекти, наприклад, імітувати зліпок морського дна з вкрапленням шматочків коралів і черепашок.

Проте дуже важливо нанести на поверхню плитки в басейні, сауні чи ванній кімнаті гідрофобне покриття для додаткового захисту від води.

Штучний акриловий камінь, як елемент декору

Без різниці, які саме сходи ви облицюєте декоративним каменем – він додасть будинку величі та шику, особливо якщо замість традиційний перил змонтувати декоративні балясини.

Навіть просте обрамлення картини чи дзеркала за допомогою штучного каменю створить у будь-якій кімнаті неповторний образ та індивідуальний стиль.  

Кам’яний світильник чи скульптура, бордюри і ніші з штучного акрилового каменю – усі вони сьогодні заслуговують особливої уваги дизайнерів. Існує безліч варіантів дизайну цих елементів декору з використанням штучного акрилового каменю, кожен з яких можна вважати ексклюзивним, розкішним та неповторним.

Щоб бути впевненими у хорошій якості штучного акрилового каменю і кварцового агломерату, важливо купувати якісний вихідний матеріал або готові вироби лише у перевірених виробників, зокрема компанії Арія-Україна. Саме це дозволить вам насолоджуватись створеним дизайном та неперевершеною якістю меблевих і декоративних елементів з цього матеріалу протягом багатьох десятиліть.