Меню

Осінь 2018: актуальні стилі в оформленні інтер’єру    Кожен власник житла або офісного приміщення бажає, щоб інтер’єр відображав його внутрішній світ і настрій. Для креативних людей є дуже приємна новина: індивідуальність зараз в моді!

    Існує дуже багато стильних та сучасних тенденцій оформлення житлового та робочого приміщення. Спеціалісти з дизайну радять враховувати їх під час створення власного інтер’єру, однак восени 2018 модно поєднувати різноманітні стилі між собою, створюючи атмосферу непередбачуваності і творчості.

    Головна ідея дизайну 2018 року – позбутися всього непотрібного і непрактичного. Мінімалізм та подібні до нього стилі – ідеальне рішення цього завдання.

Мінімалістичний хай-тек

    Останні десять років серед дизайнерів набирає популярності стиль хай-тек. Він характеризується надміром світла, відсутністю надто яскравих кольорів, простотою в деталях. Матеріалами для функціональних деталей служать метал, скло і пластик. Мінімалістичний хай-тек буде особливо актуальним восени 2018-го.

Креативний лофт

    Показною простотою характеризується ще один сучасний і креативний стиль дизайну – лофт. Якщо Ви полюбляєте елементи інтер’єру в стилі ретро, підлогу з натуральної деревини або штучного чи натурального каменю, прості та доступні в ціні меблі – стиль лофт створений саме для Вас.

Крім того, практичною родзинкою стилю лофт восени 2018 року є багато штучного світла, яке створюється завдяки невеликим лампам, вмонтованим у підвісну стелю або на стіну.

Натуральний екостиль

    Проте найпопулярнішим напрямком дизайну восени 2018-го є, без сумніву, екостиль.

Натуральні матеріали, мотиви диких джунглів, які ще не зруйнувала людина, безліч рослин з широким листям та великим квітами – з цими простими та екологічно чистими елементами ваше помешкання стане прикладом вишуканого стилю та актуального дизайну.

Метал, як тренд восени 2018

    Ще минулого року дизайнери запропонували використовувати метал і, як елемент декору, і як матеріал для виготовлення функціональних елементів для житлових приміщень. У 2018-му році ця чудова традиція продовжується. Модними вважаються такі метали, як латунь, хромована сталь, мідь.

    Стильно виглядають вставки з металу до звичних для нас матеріалів, наприклад, деревини чи каменю. Дерев’яний стіл з ніжками з латуні, бильця з міді для м’якого дивану дивляться незвичайно та елегантно. Окрім цього, багато практичних предметів для кухні – підставки під гарячі поверхні, тримачі для кухонного приладдя, лампи – виготовляють з міді, що додає до інтер’єру ефект блиску та новизни.

Натуральні матеріали завжди в моді

    Акцент спеціалістів з дизайну інтер’єрів восени 2018-го робиться на натуральні матеріали: камінь, дерево, мармур, граніт, метал, скло. Ці будівельні матеріали мають безсумнівні переваги над штучною і недовговічною сировиною, хоча винятком є штучний камінь.

    Зокрема, природні матеріали екологічно безпечні, якісні та мають довгий термін експлуатації. Звичайно, коштують вони дорожче від штучної сировини, але, як говорить відома приказка, «скупий платить двічі». Ремонт і заміна неякісних матеріалів в кінцевому випадку може ще дорожче обійтись власнику, ніж покупка міцних, надійних та довговічних виробів з натуральної сировини.

Цікаво, що стиль мінімалізм поєднує в собі як простоту в оформленні інтер’єру, так і предмети з високоякісних матеріалів, що не привертають зайвої уваги гостей.

    На сайті www.aria-stone.com.ua можна знайти каталог якісної і надійної продукції, а також широкий вибір натуральних матеріалів для виготовлення функціональних предметів для дому та офісу за доступними цінами. Виражайте свою індивідуальність в оформленні інтер’єру та будьте неперевершеними!