Меню

Декоративні елементи зі штучного каменю в зимовому саду      Сучасний зимовий сад представляє собою прибудовану або спеціально виділену ділянку якісної площі для розміщення на ній неморозостійких домашніх рослин. Таке декоративне рішення дозволяє урізноманітнити внутрішнє оздоблення вашого помешкання та створити у себе вдома атмосферу затишку і тепла.

    В інтер’єрі зимового саду зазвичай розміщують декоративні водойми, фонтани, невеликі альпійські гірки, а також вироби з штучного або натурального каменю. Це місце намагаються зробити максимально схожим до справжнього природного ландшафту з екзотичним рослинним розмаїттям.

Штучний камінь у ландшафтному дизайні

    Штучний акриловий камінь максимально близько за своєю структурою і тактильними відчуттями нагадує натуральну породу, що дозволяє надзвичайно широко використовувати його для оздоблення або декорування інтер’єру та малих архітектурних форм.

    Майже у кожному зимовому саду присутнє природне денне освітлення, оскільки сад зі штучним освітленням переходить в іншу флористичну категорію і називається дендрарієм.

У кімнатних рослинах під впливом натурального освітлення проходить процес фотосинтезу, що, у свою чергу, допомагає квітам успішно розвиватись. Навіть найкраще штучне освітлення (наприклад, ультрафіолетові світлодіодні лампи), котре забезпечує випромінювання спеціального спектру, може надати рослинам лише короткотривале світлозабезпечення. Зазвичай без стабільного природного освітлення зимовий сад з вишуканою екзотичною флорою приречений на поразку.

Для оздоблення стін, стелі або арок сьогодні широко використовують декоративний штучний камінь теплих відтінків. Акрилові плити з спеціальним вкрапленням допоможуть створити необхідний антураж на відкритих ділянках зимового саду.

При проектуванні декоративного фонтану або водойми, можна використати різноманітні шматочки штучного каменю, що допоможе надати приміщенню відповідного античного шарму.

Універсальні технічні характеристики штучного акрилового каменю

    Окрім чудового зовнішнього вигляду, штучний декоративний камінь володіє цілим рядом вагомих переваг, зокрема:

  • велике розмаїття видів та розмірів цього матеріалу;
  • відносно невелика вага готових виробів;
  • відсутність спеціальної підготовки у приміщенні перед проведенням монтажу;
  • екологічна безпека;
  • фізична стабільність матеріалу за умов впливу на нього широкого діапазону температурних показників;
  • висока надійність готових виробів;
  • широка кольорова гама;
  • доступна цінова політика.

На сайті https://www.aria-stone.com.ua/ представлено широкий асортимент якісного штучного каменю, який подарує вашому помешканню завершений і вишуканий вигляд.