Меню

Акриловий камінь для приміщень з підвищеною вологістюЗ кожним днем використання штучного акрилового каменю набирає все більшої та більшої популярності. Адже за допомогою цього матеріалу можна створити не лише неповторний і розкішний інтер’єр, але й подбати про чистоту та гігієнічну безпеку у вашому помешканні. Меблеві елементи з штучного акрилового каменю ідеальне співвідношення за шкалою ціна-якість.

Акриловий камінь на сторожі вашої безпеки

    Штучний акриловий камінь – це композитний матеріал на основі акрилових смол з додаванням фарбуючих пігментів та природних мінералів. За допомогою високих температурних режимів, досвідчені дизайнери можуть виготовити з цього будівельного матеріалу ідеальні безшовні поверхні будь-яких розмірів і форм.

    Особливості штучного акрилового каменю:

  • акриловий камінь екологічно чистий та безпечний для здоров’я людей і оточуючого середовища матеріал;
  • не піддається гниттю та корозії, розмноженню плісені та грибків;
  • доступний у догляді і прибиранні;
  • стійкий до механічних пошкоджень, подряпин та сколів;
  • практичний і довговічний, протягом багатьох років не втрачає свого початкового забарвлення та привабливого зовнішнього вигляду.

Використання штучного каменю у приміщеннях з підвищеною вологістю

    Стільниці зі штучного акрилового каменю не лише безпечні та гігієнічні, але й не всмоктують вологу, жир, запахи і бруд, а тому зникає можливість розмноження на них грибків, плісені та хвороботворних бактерій.

    Крім цього, акриловий камінь надзвичайно стійкий до перепадів температури і підвищеної вологості, проте ставити гарячі каструлі або сковорідки на поверхню стільниці без спеціальної жаростійкої підставки не рекомендується.

    Кварцовий агломерат і штучний акриловий камінь належать до числа сучасних, надзвичайно практичних та популярних матеріалів, які сьогодні успішно використовують у приміщеннях з перепадами температури і підвищеною вологістю.

    Робочі поверхні для ванної кімнати за функціональними характеристиками дуже схожі з вимогами до стільниць на кухні, тому обираючи робочі поверхні для цих приміщень можна користуватись одними і тими ж вимогами.

Ідеальним рішенням вважається максимально рівна та гладка безшовна поверхня. Стільницю у ванній кімнаті чи кухні можна з успіхом поєднати з раковиною чи мийкою і створити єдине цілісне робоче полотно, а полички під меблевим модулем можуть виконувати роль туалетного столика для зберігання банних приладь чи кухонного посуду. Більш складні моделі включають в себе цілі тумби, що приховують побутову техніку.

Меблеві елементи з акрилу від компанії Aria-Stone

    За умов правильного догляду експлуатаційний термін меблевих елементів з штучного акрилового каменю може становити кілька десятиліть. Акрилові поверхні ідеально витримують вплив підвищеного рівня вологи та не схильні до деформації.

    Сучасний штучний камінь дозволяє створити ефектний і респектабельний дизайн у будь-якому приміщенні та стати родзинкою вашого помешкання чи офісу.

Разом з компанією Aria-Stone ви зможете досягти у себе вдома цілковитої гігієнічної безпеки, навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю, та захистити своїх рідних від захворювань пов’язаних з грибковими інфекціями.