Меню

Офісні меблі з акрилу - правильний вибір!    Сучасний офіс – це не лише територія, що призначена для ділових зустрічей та роботи персоналу, а в першу чергу – візитна картка і лице усієї компанії. Ось чому необхідно створити у робочому приміщенні комфортну і затишну атмосферу.

    Оскільки новий час диктує свої закони – сучасний офіс повинен відповідати усім вимогам сьогоднішнього швидкоплинного життя. Офісні меблеві модулі повинні бути надзвичайно функціональними, безпечними, стильними та оригінальними. Саме така атмосфера сприяє виникненню нових геніальних ідей, допомагає підняти рейтинг компанії та спонукує працівників максимально якісно використовувати свій робочий час.

Офісні меблі на замовлення

    Дизайнерські офісні меблі з акрилу – це своєрідна філософія, що здатна перетворити ваш робочий простір у чарівну казку, зберігаючи при цьому атмосферу ділових стосунків на відповідному рівні.

    Офісні меблі з акрилу дарують працівникам фірми лише позитивний настрій, а це, у свою чергу, спонукує до роботи, яка буде приносити задоволення усім членам колективу та здатна стати дуже плодотворною і результативною. В оточенні меблевих модулів з акрилу робочий процес набуває натхнення та автоматично перестає бути монотонним і буденним.

    Сучасні офісні акрилові меблі допомагають власникам офісів показати свою компанію у найпривабливішому світлі. Зустрічі з партнерами і клієнтами в оточенні респектабельних меблевих елементів зі штучного акрилового каменю, проходять на хвилі особливого тепла і довір’я. Психологи стверджують, що такі меблеві композиції допомагають делікатно та ненав’язливо створити нові та міцні бізнес-зв’язки.

Переваги офісних меблів з акрилу

    Меблеві елементи з акрилу володіють відносно незначною вагою, а тому, у разі потреби, їх буде доволі легко перемісти в необхідному напрямку.

    Завдяки гнучкості штучного акрилового каменю, виробам з нього можна надати практично будь-яку несподівану форму, усунути гострі кути, створити плавні контури та футуристично звивисті лінії.

    Останнім часом особливою популярністю користуються меблеві концепції офісних інтер’єрів, створені в оригінальному футуристичному стилі. Дизайн, який вчора ще здавався фантастичним і нереальним, сьогодні, завдяки використанню штучного акрилового каменю, став буденною реальністю.

    Окрім цього, акрилові офісні меблі доволі легко прибирати, їх достатньо регулярно протирати вологою ганчіркою, змоченою у звичайному мильному розчині.

    Ще одна вагома перевага офісних меблів з акрилу – їх міцність та довговічність. Навіть за умов надзвичайно інтенсивної експлуатації великою кількістю відвідувачів і працівників, штучний акриловий камінь збереже свій початковий зовнішній вигляд протягом довгих років.

Конструкторські особливості офісних меблів з акрилу

    Компанія Aria-Stone пропонує послуги з виготовлення різноманітних меблевих модулів для офісів на замовлення. За бажанням клієнтів наші спеціалісти виготовляють різноманітні меблеві елементи за індивідуальними дизайнерськими проектами – власними або вже запропонованими замовниками.

    В процесі виготовлення меблів для офісу на замовлення ми використовуємо різноманітні сучасні технології обробки штучного акрилового каменю – термоформування, фрезерування, лазерну різку, полірування тощо. Наше завдання не просто виготовити той чи інший предмет меблів, а головне – створити або вдало доповнити респектабельний імідж компанії загалом.

    Окрім зовнішньої привабливості, особливу увагу ми приділяємо надійності, довговічності та функціональності виготовлених меблевих елементів, а також, в залежності від потреб замовника, оснащуємо конструкції необхідною кількістю поличок, ящичків і відділень, що робить наші меблеві модулі максимально зручними та ергономічними.