Меню

Кухонний острівок із акрилового каменюНеперевершена функціональність, комфорт та естетична довершеність – невід’ємні частини сучасної кухні, а особливо, коли мова йде про інноваційні меблеві рішення.

Найкращий будівельний матеріал

    Завдяки чудовим термопластичним властивостям, широкій гамі кольорів і відтінків, а також непомітним з’єднанням, штучний акриловий камінь дозволяє створювати неймовірні варіанти різноманітних конструкцій та ексклюзивних оздоблень.

    Гладка, непориста поверхня підлягає легкому очищенню та гарантує високу ступінь термостійкості при використанні щоденних дезінфікуючих засобів. Таким чином стільниці кухонних меблів з штучного акрилового каменю цілком безпечні у процесі експлуатації, оскільки виключають накопичення та розмноження на їх поверхні хвороботворних грибків і бактерій.

Острівки у стилі модерн

    Кухні у стилі модерн вирізняються надзвичайно сміливою кольоровою гамою та ідеальними робочими поверхнями, які демонструють баланс між елегантністю та сучасними інноваційними рішеннями.

Неперевершений шарм та увага до, навіть, незначних деталей гарантує, що такі меблеві модулі органічно впишуться практично в будь-який інтер’єр.

Завдяки пластичності штучного каменю, в кухонний острівок можна легко вмонтувати індукційну плиту, одну або навіть дві раковини з кранами та кілька висувних шухлядок або поличок. Поверхні острівка можна надати функцію відкривання і закривання за допомогою дистанційного керування.

Штучний акриловий камінь відкриває широкі можливості у створенні ергономічних меблевих острівців, завдяки неперевершеним сміливим лініям, які кидають виклик законам фізики та гравітації.

Міцність і надійність кухонних острівків

    Практично усі острівки у різних стилях володіють ідеальною зручністю та функціональністю, а їхні елементи чудово поєднуються з іншими будівельними матеріалами і предметами.

    Заокруглені краї меблевих острівків роблять ці кухонні моделі візуально компактними та зручними, зберігаючи при цьому неперевершену функціональність і оригінальну своєрідність за рахунок інноваційного дизайну.

Особливості дизайну кухонних островів

    Кухонний острів, який поєднують з обіднім столом здобуває неабияку елегантність, оригінальний дизайн та неповторну красу. Зазвичай його виготовляють з монолітного кварциту або штучного акрилового каменю, з’єднаного між собою методом безшовної технології, що  особливо доречно, коли в будинку або квартирі проживає велика сім’я.

    Мінімалістичні контури і прості форми кухонних островів чудово поєднуються з високим рівнем функціональності та ергономічності, адже виготовлені з інноваційного пластичного матеріалу з унікальною технологією виробництва.

    Оригінальні конструкторські рішення дозволяють втілювати у життя надзвичайно зручні меблеві модулі для зберігання та одночасного приготування їжі.

    Випуклість і ввігнутість моделей роблять їх неповторними та вносять в інтер’єр унікальні грайливі нотки, а ще забезпечують прекрасні ергономічні якості та неперевершену функціональність. У свою чергу, S-подібна основа дає достатньо простору для відчуття повного комфорту при користуванні раковиною, плиткою чи робочою поверхнею загалом.

Неперевершені кухонні острівки від компанії Aria-Stone

    Властивості кварцового агломерату і штучного акрилового каменю дозволяють дизайнерам компанії Aria-Stone створювати оригінальні та зручні кухонні острівки, які зроблять кухонне приміщення одним з самих яскравих у вашому домі.