Меню

Особливості глянцевих і матових поверхонь з акрилового каменюОбираючи робочу поверхню для нових меблів, перед майбутніми власниками постає цілком закономірна дилема: яка поверхня найбільш практична, гігієнічно безпечна та зручна у процесі прибиранні? Якщо ви обираєте меблі для кухонного приміщення, то штучний акриловий камінь та кварцовий агломерат безумовно поза конкуренцією.     

Типи штучних акрилових поверхонь      

    На сьогоднішній день існує кілька типів штучних акрилових поверхонь, серед яких матова, напівматова та глянцева. Вони вирізняються поміж собою не лише зовнішнім виглядом, але певними інженерно-технічними особливостями.                                                                                                  

    Перевагами матової поверхні цілком виправдано вважається те, що на ній практично не видно жодних подряпин чи механічних пошкоджень. Найбільш практичними для матових поверхонь вважаються світлі кольори і відтінки. Крім цього, при яскравому освітленні, матова поверхня захищена від бліків, які при тривалому перебуванні на кухні можуть втомлювати очі.

    Напівматова поверхня – це свого роду посередній варіант, який дозволить одночасно надати робочій поверхні незначний блиск і, в той самий час, захистити її від видимих пошкоджень.

    Глянцева поверхня вимагає від її власників особливого ставлення. Обравши цей тип покриття, слід виробити звичку акуратно ставити посуд, уникати ударів важкими предметами по поверхні плити та регулярно користуватися дошкою для нарізання хліба чи інших харчових продуктів.

Стильні та ефектні акрилові поверхні

    Найбільш благородно, стильно та ефектно виглядає глянцева акрилова поверхня темного кольору. Проте, слід пам’ятати, що саме така робоча поверхня вимагає найбільш турботливого догляду, адже на темному фоні значно помітнішими стають усі найдрібніші подряпинки і сколи.

    Однак, найголовніші переваги усіх штучних акрилових поверхонь, незалежно від типу покриття – це беззаперечна міцність, естетична довершеність та цілковита екологічна безпека.

Як продовжити термін експлуатації кварцового агломерату та акрилового каменю

    Щоб поверхні з штучного акрилового каменю і кварцового агломерату прослужили вам якомога довше, незалежно від типу покриття (матового, напівматового чи глянцевого), слід дотримуватись кількох простих правил:

    - уникайте будь-яких сильних ударів твердими предметами по поверхні плити (особливо гострими і металевими);

    - не допускайте потрапляння на робочу поверхню сильно діючих хімічних речовин;

    - на ставте на стільницю без спеціальної підставки гарячі каструлі, пательні або інші предмети.

    Компанія Aria-Stone пропонує широкий вибір високоякісного кварцового агломерату та штучного акрилового каменю з різними типами поверхонь, які дозволять створити у вашому помешканні чи офісі оптимальні дизайнерські рішення та будуть тішити ваше око не одне десятиліття.