Меню

Епоха штучного каменюХХ століття стало не лише століттям науково-технічного прогресу, але й інтенсивного розвитку в галузі медицини, будівництва та дизайну інтер’єрів. І, як наслідок, слідом за виникненням нових ідей з’являються передові технічні пристрої, сучасні медичні препарати, а також інноваційні будівельні матеріали.

    З метою задовольнити потреби сучасних замовників і дизайнерів, провідні хіміки світу розробили та вдосконалили ряд інноваційних будівельних матеріалів, які вже на початку ХХІ століття посіли провідні місця на різноманітних виставках і міжнародних форумах. Серед таких передових універсальних будівельних матеріалів можна впевнено назвати штучний акриловий камінь та кварцовий агломерат.

Універсальний будівельний матеріал

    Історія штучного акрилового каменю розпочинається з другої половини ХХ століття. Поступово цей матеріал завоював провідні позиції у сфері дизайну і будівництва.

    На сьогоднішній день штучний акриловий камінь опинився на піку популярності, оскільки дозволяє створювати неперевершені шедеври у сфері сучасного архітектурного мистецтва. Його дивовижні властивості та необмежені інженерні можливості стали справжньою знахідкою у створенні оригінальних інтер’єрних рішень.

    Усі найсміливіші ідеї тепер можуть бути втілені у життя без найменших обмежень. Практично кожен замовник меблів з кварциту або штучного акрилового може втілити у життя омріяні дизайнерські задуми.

    Неперевершені якості та доступна ціна вигідно вирізнили штучний акриловий камінь з-поміж інших будівельних матеріалів, які використовують у сфері дизайну інтер’єрів.

    Особливу популярність штучний акриловий камінь та кварцовий агломерат в Україні здобули починаючи з ХХІ століття, яке цілком виправдано можна назвати епохою штучного каменю.

Штучний камінь в дизайні інтер’єрів

    Завдяки універсальним характеристикам, штучний акриловий камінь дозволяє створювати неповторні і оригінальні дизайнерські шедеври практично у будь-якому інтер’єрному рішенні та стилі. Це можуть бути як габаритні конструкції з громіздких валунів, так і акуратні маленькі елементи декору з невеликих плит кварцового агломерату чи штучного акрилового каменю.

    Дизайнери компанії Aria-Stone зможуть задовольнити як любителів старовини, які мріють про середньовічні замки, так і прихильників модернового мінімалізму, котрі прагнуть опинитись в атмосфері яскравих барв та несподіваних геометричних форм.

    Меблі зі штучного каменю вдало прикрасять інтер’єр не лише помешкання, але й заміського будинку, офісу, закладу громадського харчування чи іншої установи. Використання штучного акрилового каменю в інтер’єрі приміщення допоможе створити затишну атмосферу та вигідно підкреслити суспільний статус власників дому.