Меню

Вмонтовані мийки з акрилового каменюЩе кілька десятиліть тому назад вихідними матеріалами для виробництва кухонних мийок служили кераміка, фаянс, фарфор або різноманітні метали, зокрема, так звана, нержавійка. Проте протягом останніх десятиліть з’явились сучасні інноваційні матеріали, які володіють не лише привабливим зовнішнім виглядом, але й гарантують комфорт та екологічну безпеку в процесі експлуатації.

Переваги акрилових мийок

    Мийки зі штучного каменю стійкі до абразивних речовин та хімічних розчинів. Завдяки ідеально рівним поверхням на акрилових мийках не скупчується бруд, жир і плісень, оскільки вони легко підлягають очищенню. Крім того, оскільки акрилові поверхні не схильні до забруднень, на них не накопичуються хвороботворні бактерії, а тому вони не можуть стати джерелом інфекції у вашому помешканні.

Особливості вмонтованих акрилових мийок

    Вмонтовані мийки зі штучного акрилового каменю для кухні – це монолітні вироби різноманітної форми і конфігурації, які виготовляють на основі композитних матеріалів. Їх основне призначення – миття і полоскання посуду, розморожування продуктів тощо.

    За конструкторськими особливостями подвійні мийки для кухні характеризуються підвищеною функціональністю. В процесі експлуатації подвійні мийки для кухні зі штучного каменю забезпечують прибирання доволі великої кількості забруднених предметів та монтуються, зазвичай, у доволі великих приміщеннях.

    Якщо площа кухонного приміщення незначна, дизайнери компанії Aria-Stone рекомендують встановлювати у таких приміщеннях кутові мийки. Саме такі раковини здатні суттєво зекономити якісну житлову площу і надати, при цьому, вашому помешканню затишний та романтичний антураж.

Переваги вмонтованих акрилових мийок

    Сучасні вмонтовані мийки зі штучного каменю володіють рядом суттєвих переваг: підвищена зносостійкість, екологічна безпека і гігієнічність, широке розмаїття відтінків і фактур, відсутність пор та мікротріщин, надзвичайна міцність і тривалий термін експлуатації.

Як правильно обрати вмонтовану акрилову мийку

    Виробництво та виготовлення якісних мийок зі штучного каменю включає в себе використання до 80% природної крихти і до 20% скріплюючих композитних матеріалів.

    Обираючи акрилову мийку необхідно враховувати тип меблів, наявність вільної площі та інтер’єр усього помешкання. Якщо існує достатньо вільного простору акрилову мийку можна змонтувати на гранітній основі, шириною понад 50 см, оснащену додатковою робочою поверхнею.

    Накладні мийки зі штучного каменю монтуються на тумбах та вирізняються особливою простотою в процесі встановлення. Врізні мийки з акрилового каменю передбачають вбудований варіант розміщення раковин з захистом від проникнення вологи.

    Нехай ваше житло стане безпечною гаванню для усієї сім’ї!