Меню

Сучасні інтер'єри з використанням штучного акрилового каменю   Останнім часом у сфері виробництва меблів та інтер’єрного декору все більшої і більшої популярності набирає штучний акриловий камінь.

    У порівнянні з робочою поверхнею, виготовленою з ДСП, акриловий камінь володіє чудовими волого- і термостійкими властивостями, екологічно безпечний та доступний в процесі монтажу.

Кухонні інтер’єри з акрилового каменю

    Стіл або барна стійка зі штучного каменю матиме надзвичайно ефектний і благородний зовнішній вигляд, гармонійно поєднуючись з меблевими елементами, котрі виготовлені з інших будівельних матеріалів, зокрема натурального каменю, дерева, скла, кованого металу тощо.

    На дотик штучний акриловий камінь доволі теплий, а тому проводити свій вільний час у такому оточенні дуже приємно і комфортно.

Якісний акриловий камінь володіє високою щільністю матеріалу, а тому він надзвичайно міцний і на його поверхні повністю відсутні мікротріщини та пори. А це, у свою чергу означає, що туди не проникає пил і бруд, а також не розмножуються хвороботворні бактерії. Саме тому акрилові поверхні – ідеальне рішення при оформленні інтер’єру у ванній кімнаті та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

Штучний акриловий камінь

    У склад штучного акрилового каменю входить гідроксид алюмінію, тобто натуральні мінеральні наповнювачі, спеціальні пігментні добавки та акрилові смоли (ММА, ПММА). Завдяки таким хімічним складникам штучний акриловий камінь надзвичайно міцний і не виділяє токсичних речовин, пожежобезпечний та володіє необмеженим терміном експлуатації.

    Але головний секрет полягає у тому, що робочі поверхні, мийки і підвіконня – далеко не єдині предмети інтер’єру, які успішно виготовляють з акрилового каменю. Варто лише дозволити своїй уяві проявити фантазію, і тоді ваше помешкання зможе перетворитись на старовинну або ультра сучасну мистецьку залу.

    Якщо обробкою штучного акрилового каменю займається справжній професіонал, то ви зможете отримати справді непередбачувані та оригінальні аксесуари і меблеві елементи, здатні вразити навіть бувалих поціновувачів естетичної довершеності. Річ у тім, що при температурі 150 – 200° за Цельсієм плити штучного акрилового каменю стають гнучкими, що, у свою чергу, дозволяє створювати непередбачувані форми елементів декору та неокласичні силуети.

Переваги безшовної технології

    Ще одна перевага – можливість з’єднувати різноманітні деталі між собою за допомогою методу безшовної технології. Таким чином отриманий меблевий елемент виглядає ніби висіченим з одного цільного куска натуральної породи. Знайти справжні місця з’єднань зможе лише спеціаліст або дуже уважний спостерігач.

    Штучний акриловий камінь відкриває перед вправними майстрами необмежені можливості у сфері дизайну та створенні неперевершених аксесуарів. Оригінальні та екзотичні світильники, годинники, полички, колони чи вази – усе це сьогодні успішно виготовляють з якісного і надійного штучного акрилового каменю. Не бійтесь фантазувати і мріяти, а це допоможе зробити вам своє житло чи офіс неповторними!