Меню

Штучний камінь для внутрішньої обробки стінШтучний акриловий камінь в якості оздоблювального матеріалу сьогодні все частіше і частіше можна зустріти в інтер’єрах приватних помешкань, респектабельних офісів, медичних закладів та юридичних установ. Якісний штучний камінь володіє надзвичайно високими технічними і естетичними характеристиками. Широке розмаїття кольорів, видів і фактур, які характерні для цього матеріалу дозволяє дизайнерам створювати неперевершені інтер’єні та стилістичні рішення.

Штучний камінь для внутрішнього облицювання стін

    Сучасний штучний камінь для внутрішнього оздоблення стін, в  залежності від основних компонентів, які входять у його склад, може володіти різноманітними експлуатаційними і естетичними характеристиками.

Штучний акриловий камінь

    Штучний акриловий камінь сьогодні впевнено можна назвати одним з найбільш якісних та екологічно безпечних матеріалів на сучасному будівельному ринку, оскільки цей матеріал володіє унікальними показниками, що дозволяють створювати практично будь-які меблеві модулі і облицювальні плити.

    Штучний акриловий композитний матеріал сьогодні широко використовують для оздоблення інтер’єрів житлових і громадських приміщень, а також у якості вихідного матеріалу для мийок, підвіконь, раковин тощо.

    Саме таке широке використання цього матеріалу стало можливим завдяки його неперевершеним властивостям: екологічній чистоті, високій міцності, цілковитій вологостійкості, ідеальній термо- і зносостійкості, відносно невеликій вазі, можливості реставрації і доступному монтажу.

    Штучний акриловий камінь володіє антистатичними властивостями і не притягує до себе пилу. Його достатньо час від часу протирати звичайною вологою ганчіркою. Завдяки тому, що у склад штучного акрилового каменю входять екологічно чисті і натуральні мінерали, кам’яна крихта, акрилові смоли і натуральні фарбуючі пігменти, які не розчиняються у воді та органічних розчинниках, штучний композитний камінь володіє широкою палітрою кольорів і відтінків, від прозорих до ультра насичених.

Штучний кварцовий камінь

    Якісний штучний кварцовий камінь має різноманітні форми і успішно використовується у якості оздоблювального матеріалу для облицювання стін з середини та ззовні приміщення.

    Базовий матеріал, з якого виготовляють штучний кварцит - жильний кварц (до 93% від загального об’єму) з додаванням високоякісної поліефірної смоли і кольорових пігментів. Технологія виготовлення цього матеріалу практично ідентична процесу виробництва штучного акрилового каменю.

    Жильний кварц використовують у якості основного інгредієнта, його подрібнюють у крихту, промивають, висушують та сортують на фракції різних розмірів. Далі, в залежності від обраного забарвлення і текстурної поверхні, подрібнений кварц змішують з обраними кольоровими пігментами. В отриману суміш додають поліефірну смолу, котру ретельно з’єднують з усіма складовими елементи.

Сфера використання

    Штучний акриловий камінь сьогодні широко використовують для внутрішнього оздоблення стін та інших вертикальних і горизонтальних поверхонь. У якості облицювального матеріалу для кухонних фартухів, виготовлення стільниць або мийок, у решті кімнат – для облицювання стін, камінів та декоративних елементів, зокрема арок, колон і перегородок. Створіть у своєму домі атмосферу затишку, тепла та неперевершеної краси!