Меню

Меблі для тераси і саду зі штучного каменюЯк тільки навколишнє середовище пробуджується з зимового сну, температура стає вищою, зацвітають рослини і милозвучно співають пташки, усім хочеться якомога більше часу проводити на природі. На присадибній ділянці або у саду можна не лише вирощувати улюблені сорти рослин та всілякі смаколики, а й з задоволенням відпочивати від буденних справ. А для того, щоб відпочинок приносив справжню фізичну і естетичну насолоду, потрібно обрати практичні, якісні та сучасні меблі для терас або саду.

Види меблів для саду

    Залежно від призначення, розрізняють два основні види садових меблів – стаціонарні та мобільні або ергономічні.

Стаціонарним меблям для терас і саду віддають перевагу тоді, коли вони не потребують зміни місцеположення. Якщо ж на присадибній ділянці недостатньо місця або ж меблями для відпочинку користуються нечасто, варто обрати садові розкладні меблі. Після використання їх можна помістити у підсобному приміщенні чи навіть на веранді.

Переваги меблевих елементів зі штучного каменю

    В процесі виготовлення садових меблів сьогодні використовують різноманітні будівельні матеріали – пластик, дерево, штучний камінь, метал тощо – всі вони мають свої переваги і недоліки.

Наприклад, пластикові меблі недорогі, у разі пошкодження їх легко замінити, однак вони ненадійні, оскільки легко піддаються дії механічних навантажень і подряпин. Через це меблі з пластику швидко втрачають свій привабливий зовнішній вигляд.

    Популярністю користуються дерев’яні садові меблі, які виглядають урочисто та елегантно. Вони теплі на дотик і міцні, проте не надто стійкі до перепадів температури. Такі меблеві модулі вимагають ретельного догляду, адже надмірна волога і палюче сонце можуть спричинити згубну дію. Меблеві елементи з натурального дерева обов’язково потрібно одягати у водонепроникні чохли, а в разі потрапляння води у конструкцію важливо ретельно просушити цю ділянку.

    Дуже красиво та естетично виглядають меблі для саду з металу, особливо з кованими елементами. Жодні погодні умови не зменшують терміну служби таких меблів. Однак суттєвим недоліком є їхня вартість, а також необхідність охороняти чи закріплювати металеві меблеві модулі, оскільки багато охочих до нечесного прибутку звертають увагу саме на цей матеріал. Крім цього, металеві меблі для тераси холодні на дотик, тверді та з часом покриваються іржею.

    Для просторої присадибної ділянки чи великого саду чудово підійдуть меблі, виготовлені зі штучного каменю. Штучний камінь – це довговічний та екологічно безпечний матеріал, який не піддається руйнуванню під впливом температури, вологи і дії механічних чинників. Завдяки монолітній та непористій структурі в плитах зі штучного каменю не розмножуються грибки і бактерії. Цей матеріал дуже зручний у догляді: щоб підтримувати привабливість зовнішнього вигляду меблевих елементів зі штучного каменю, необхідно лише протирати їхню поверхню вологою ганчіркою або просто змивати пил і бруд проточною водою.

    Крім того, меблі зі штучного каменю для тераси і саду не іржавіють та не втрачають кольору під впливом дії ультрафіолетового випромінювання. Вони довговічні, а тому служитимуть не одному поколінню своїх щасливих власників.

Практичні та сучасні меблі зі штучного каменю від компанії Aria-Stone

    На сайті представлено широкий каталог меблів зі штучного каменю для тераси і саду за доступними цінами. Обирайте надійні, міцні та довговічні меблі, які стануть вишуканою окрасою для вашого саду чи тераси і служитимуть не одне десятиліття!