Меню

Сходи і підвіконня з кварциту  Сучасний штучний камінь сьогодні повністю виправдав довір’я дизайнерів і користувачів, а тому доволі суттєво розширились межі його використання.

    Клієнти, які встановили підвіконня, стільниці та сходи з кварциту або акрилу, відзначають безліч переваг композитного матеріалу, як з точки зору експлуатації, так і у щоденному догляді.

Переваги штучного кварциту

    Будівельний ринок України пропонує широкий вибір різноманітного штучного каменю, проте у цій статті хочемо звернути вашу увагу на штучний кварцит. У склад цього матеріалу входить велика кількість натурального кварцу, мінеральні пігментні компоненти та поліефірні смоли.

    У загальній кількості готового матеріалу, в залежності від марки композиту і технології виробництва, частина натурального кварцу досягає 95%. Штучний кварцит не лише надзвичайно міцний, але й екологічно безпечний будівельний матеріал.

Сходи з кварциту

    Провідні дизайнери світу сьогодні наполегливо рекомендують використовувати штучний кварцит в процесі встановлення внутрішніх і зовнішніх сходових маршів.

    Сходи з кварцового каменю актуальні для багатьох сфер будівництва, зокрема при проектуванні дворівневих квартир, котеджів, заміських будинків, багатоповерхової комерційної нерухомості.

    Розмаїття сходів з кварциту доволі широке: в тренді класичні моделі з балясинами і перилами, гвинтові сходи, сходи-трансформери тощо.

    Самі сходинки представляють собою невеликі плоскі поверхні, які безпосередньо забезпечують функціональність сходових маршів, вони повинні бути міцними та витримувати неабияке навантаження.

    Сходи з кварциту володіють усіма якостями твердих порід деревини і натурального каменю, але при цьому доволі легкі, зручні в обробці та кріпленні, не слизькі, стійкі до механічних пошкоджень.

    Широка палітра кольорів дозволяє підібрати сходові марші з кварцового агломерату не лише у класичній палітрі, але у яскравих відтінках, в тон інтер’єру, меблів та в загальній тенденції з іншими меблевими елементами у помешканні чи офісі.

Особливості проектування сходових маршів з кварциту

    Сходи з кварциту, зазвичай, замовляють ще у процесі будівництва помешкання або ж відразу по його завершенні, оскільки необхідно врахувати параметри проємів між поверхами, не порушуючи при цьому естетичний вигляд і загальний дизайн об’єкту.

    Геометричне рішення сходинок, а також кольорове забарвлення виконується за індивідуальним бажанням замовника. Сходи з кварцового агломерату підійдуть до будь-якого стилю інтер’єру: класики, хай-теку, мінімалізму, модерну, кантрі тощо.

    За бажанням замовника фахівці компанії Aria-Stone проведуть монтаж кварцових сходів на дерев’яній або металевій основі. В кожному окремому випадку можлива індивідуальна конструкція сходових маршів, але це необхідно врахувати вже на початку розробки проекту будівлі.

    Сходи з кварциту від компанії Aria-Stone подарують вашому офісу чи помешканню відчуття комфорту, стилю і безпеки.