Меню

Сучасні рецепції з акрилового каменю   Заходячи в адміністративну будівлю або офіс, клієнт в першу чергу звертає увагу на стійку рецепції. Саме на рецепції відбувається зустріч з відвідувачами, тут вони отримують необхідну інформацію або послуги. Тому вибір меблів для цієї частини офісу вимагає особливої уваги та ретельності.

Особливості натурального і штучного каменю

    Дуже часто стійки для рецепції виготовляють з натурального або штучного каменю. Недоліком натурального каміння є те, що цей матеріал трудомісткий в обробці, через що його вартість доволі висока. Крім того, натуральне каміння має радіаційний фон, що може негативно позначитись на здоров’ї персоналу та клієнтів. З огляду на це великою популярністю сьогодні користується штучний акриловий камінь.

Завдяки унікальній структурі акриловий камінь використовують для виготовлення різноманітних стильних і нестандартних конструкцій, оскільки він дозволяє створювати монолітні поверхні за рахунок технології безшовного з’єднання.

Переваги акрилового каменю

    Акриловий камінь володіє рядом наступних переваг:

  - Міцність та стійкість до механічних і хімічних чинників.

Якщо на стійку з акрилового каменю випадково проллють каву, вино або навіть розчинник чи кислоту, про поверхню з акрилу можна взагалі не переживати. Слід лише протерти стільницю вологою ганчіркою – і слідів від пролитих речовин зовсім не залишиться. Окрім цього, акрилова поверхня витримує значні механічні навантаження та удари.

   - Гігієнічність.

Оскільки акрил у своїй структурі не має пор та заглиблень, він не вбирає в себе вологу, бруд і запахи. Завдяки цьому на поверхні акрилу не розмножуються грибки та хвороботворні бактерії.

  - Екологічна безпека.

Штучний акриловий камінь екологічно безпечний, тому що не виділяє у навколишнє середовище токсичних речовин. Цей матеріал не має радіаційного фону та не містить формальдегіду.

  - Термостійкість. 

Рецепції, виготовлені з використанням акрилового каменю, стійкі до дії високих температур, завдяки чому відповідають вимогам пожежної безпеки.

   - Довговічність.

Внаслідок тривалих механічних впливів з часом на акриловій поверхні можуть утворитися подряпини. Такі зовнішні дефекти можна легко виправити, просто зашліфувавши пошкоджене місце. Крім того, якщо внаслідок удару відколеться частинка монолітної поверхні, збережений шматок можна приклеїти спеціальним акриловим клеєм. При цьому місце, де проведуть маніпуляцію, не відрізнятиметься від решти поверхні з акрилового каменю.

- Широка гама відтінків і структур.

Завдяки величезній кількості кольорових пігментів, які додають в структуру акрилового каменю, замовник може підібрати будь-який відтінок для майбутньої стійки рецепції. На сьогоднішній день поверхні штучного каменю часто надають структуру натурального каменю або мозаїки. Оскільки колір акрилового каменю не втрачає свого забарвлення та насиченості протягом багатьох років, вироби з використанням стільниць з штучного каменю зберігають привабливий зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації меблевого елементу. Обирайте для свого бізнесу лише продукцію найвищої якості!