Меню

Меблі для медичних закладів з поєднанням кварцових стільниць та фартухів   Зручні, приємні та безпечні умови у медичному центрі – це невід’ємна складова сучасних медичних закладів, які завжди будуть достойно оцінені не лише вдячними пацієнтами, але відданими своїй роботі медичними працівниками. Зазвичай люди високо цінують щиру турботу з боку інших, а особливо у той нелегкий період, коли їм доводиться стикатись власними недугами або хворобами дорогих їм осіб.

    Якщо побутові і технічні умови не будуть відволікати медичний персонал та не заважатимуть якісно виконувати свою роботу, результат не примусить себе надто довго чекати. Адже медичний центр оснащений надійними, зручними, безпечними і ззовні привабливими медичними меблями завжди буде затребуваним та популярним.

Вибір меблевих фартухів для медичних закладів

    Меблеві «фартухи» для медичних закладів повинні відповідати певним встановленим критеріям – бути надзвичайно практичними, доволі міцними, екологічно безпечними і естетичними. Фактично медичний «фартух» представляє собою штучний акриловий матеріал або панель, яка одночасно виконує дві важливі функції – оздоблення стін та їх захист від непередбачуваного фізичного чи хімічного пошкодження.

    Зазвичай медичні «фартухи» встановлюють у тих місцях, де може накопичуватись найбільше бруду, зокрема біля мийок, стерилізаторів, між різноманітними шафками і поличками. Іншими словами ці ділянки стіни будуть потребувати ретельного прибирання і не лише за допомогою звичайних миючих засобів. Саме тому ідеальний матеріал для медичного «фартуха» - це штучний акриловий камінь або кварцит.

    Загалом на сьогоднішній день будівельний ринок України пропонує різні види якісного оздоблювального матеріалу, який використовують в процесі виготовлення медичних «фартухів».

Ще одним оптимальним матеріалом після штучного акрилового каменю вважається керамограніт, який, фактично, представляє собою аналог усім відомої традиційної керамічної плитки. Цей матеріал доволі міцний, володіє хорошою термостійкістю, вологостійкістю, не впитує хімічні речовини і жир, легко протистоїть впливу різноманітних агресивних миючих засобів, таких як луги і кислоти.

Якісні меблі – лице компанії

    Саме такі «дрібнички» суттєво впливають на загальну картину про той чи інший лікувальний заклад, тому добротні медичні меблеві елементи з якісним робочим покриттям зі штучного каменю допоможуть побудувати сучасну клініку з респектабельним іміджем і представницьким «лицем». А це, у свою чергу, притягне нових клієнтів та забезпечить постійний прибуток медичному закладу.

Медичні меблі від Aria-Stone

Сучасні медичні меблі від компанії Aria-Stone допоможуть створити затишок і відчуття домашнього комфорту, а вдома, як відомо – стіни лікують.

    Провідні психологи зі всього світу в один голос стверджують, що спокійна та приємна обстановка неабияк сприяє швидшому одужанню і стабілізації стану хворого.

    Уся медична меблева продукція від компанії Aria-Stone надзвичайно функціональна, ергономічна, відповідає вимогам санітарно-епідеміологічного законодавства, приваблива ззовні та виготовляється з матеріалів найвищої якості.