Меню

Штучний камінь

Варіанти фасок

 

    Мабуть ніхто не буде сперечатись з тим, що кожен будівельний матеріал володіє як своїми перевагами, так і недоліками. Тож виникає запитання, чим відрізняється штучний камінь від традиційного натурального каменю?

Якісний і надійний штучний камінь

    Сучасний штучний камінь – це цілковита імітація натурального природного каменю з використанням надсучасних акрилових матеріалів та новітніх технологічних процесів. Якісний штучний камінь багатий різноманіттям форм і фактур, а тому користується надзвичайним попитом у створенні естетично довершених та декоративних предметів інтер’єру.

    Штучні облицювальні декоративні матеріали, котрі можуть імітувати мармур, грубий камінь або необроблений граніт, сьогодні часто використовують в інтер’єрах багатьох сучасних помешкань, будинків та офісних приміщень.

Особливості штучного каменю

    Вироби зі штучного каменю володіють значно більшою міцністю, ніж вироби з натурального мармуру чи граніту. Натуральний камінь, на відміну від штучного, має значно більшу вагу та крихку структуру, а тому може тріснути навіть під силою власного тяжіння. Саме тому натуральний камінь більше схильний до сколів і тріщин. Якісний штучний камінь доволі легкий, надзвичайно міцний та підлягає простій і доступній реставрації.

    Сучасні технологічні процеси дозволяють створювати вишукані проекти меблевих модулів з штучного каменю з’єднані між собою безшовним методом.

    Надійний штучний камінь у м. Львів, Івано-Франківськ, Рівне – це високоякісна імітація двох натуральних кам’яних порід – мармуру та граніту. Використовуючи його у дизайні приміщення Ви зможете вишукано підкреслити респектабельність Вашого інтер’єру та отримати зручну, функціональну і гігієнічну поверхню.

    По своїй суті штучний камінь у м. Рівне, Львів, Івано-Франківськ – це покращений натуральний камінь, у котрому збережені всі привабливі декоративні елементи натуральної породи, проте відсутня крихкість та складність у процесі монтажу.

Основні характеристики штучного каменю

  • міцність, оскільки у складі штучного каменю понад 90% матеріалу становить екологічно чистий та надміцний кварц;
  • надійність і довговічність;
  • стійкість до подряпин та зношування;
  • щільна і однорідна структура, котра захищає поверхню від потрапляння вологи, жиру та розмноження хвороботворних бактерій.

Якісний штучний камінь у м.Львів, Івано-Франківськ, Рівне не має власного радіаційного фону та надзвичайно стійкий до агресивного зовнішнього середовища.

Вироби зі штучного каменю

    Сучасний штучний камінь у м. Львів, Івано-Франківськ, Рівне дозволено використовувати у медичних та дитячих установах. З нього виготовляють кухонні стільниці, раковини, мийки, підвіконня, барні стійки, сходи та інші предмети інтер’єру.

    Вироби з штучного каменю представляють собою монолітні модулі. Безшовні технології з’єднання дозволяють створювати поверхні будь-якої складності і форми, в тому числі гнуті та криволінійні. Представлена широка кольорова гама, на відміну від натурального каменю, дає можливість поєднувати в одному виробі відразу декілька відтінків.

    Стільниці та інші вироби зі штучного каменю повністю гігієнічні, зручні у використанні, довговічні та доволі жаростійкі. За допомогою безшовного методу з’єднання поверхонь, стільниці зі штучного каменю часто з’єднують з монолітною мийкою з такого ж матеріалу.

    Завдяки широкій кольоровій гамі дизайнери компанії Арія-Україна створюють з штучного каменю вишукані елементи декору під мармур та граніт, з різноманітними блискітками та вкрапленням. Замовте та переконайтесь, що штучний камінь у м. Львів, Івано-Франківськ, Рівне прослужить Вам протягом багатьох років.